10 komentářů

 1. Kdyby přemýšlela a používala mozek, nikdy by se do takové situace nedostala. Ale kdo chce kam….

 2. Ve dvou utáhli hypotéku jen těžko. Teď jsem zvědav, jak by to utáhla, kdyby byla sama. A jak vrátí peníze bráchovi je ve hvězdách. No, snad se jí to povede.

 3. Můj přítel mi zas pořád říká kdy si vezmu hypoteku na sebe, abychom mohli koupit byt.Ja samozivitelka a mam si vzit hypoteku na sebe?!!! 🤔.Ani se semnou neradi, jestli vubec chci brat nejakou hypoteku, bere to tak, ze vsechno ja obstaram a on nic.Nevim jestli jsem d…. ja nebo on

  1. Chlap který nezná zodpovědnost, ale od druhých ji nekompromisně vyžaduje, si nezaslouží ženu jako jste Vy.

  2. Zdravím Pavlo,
   tento typ muže jsem měla také, dnes jsem již naštěstí sama. Sice zadlužená ale daří se mi dobře a o své závazky se starám…Být vámi kopnu ho do zadku a ani se neotočím, jinak dopadnete jako já (bohužel jsem byla blbá a zamilovaná)….

  3. Milá Pavlo,
   mohu se zeptat, jaký je váš důvod být s chlapem, který se evidentně neumí postarat o svoji ženu a ještě ke všemu dítě?
   Já bych upalovala seč by mi síly stačily 😉

 4. No a co čekala, muž který k ní nemá jakýkoliv závazek (fenomén dnešní doby – žít bez závazků – jo to lze, pokud jste nemajetní a nezodpovídáte za nikoho jiného než za sebe) až se slečny naučí myslet a nevloží svou existenci a nejen teď když jsou mladé ale i později až budou starší či né už zdravé na “čestné slovo “ či slušnost muže (chlapa, který už jenom protože se nežení je nespolehlivý element) a ve strachu cely život žít, vydané na rozmary milence (slovo přítel je pro mne nepřijatelné – přítel je ten s kým nespím !!!)
  Pokud máte jakýkoliv teď či v budoucnu očekáváte majetek, předmanželská smlouva – nezbytnost v téhle době! Vás ochrání, ochrání i vše děti!!!
  Nechceš – tak táhni.
  To je potom vyčůranek, co by utrácel vaše peníze.
  Otohle se dříve co svět byl světem starali rodiče (bez zamilovaných růžových brýlí) … protože i jim šlo o jejich budoucnost ve staří, kdy byli na výběru partnera svých děti závislý.
  Nikdy nikomu nevěř, jedině máma a táta (tím nemyslím lůzu ale normální rodiče).
  Musíte se s te diskotéky probudit – nemáme už sociální rovnost – jsou lidé ochotni pro peníze udělat cokoliv, a sňatkové ( a ještě lépe jen druh/družka bez závazku) podvody, to je ten nejjednodušší způsob jak lehce – bez práce k penězům přijít !!!
  PS: a dělat dluhy, to opravdu muže jen hlupák (od chlapa s půjčkami a dluhy, utíkat co nejdéle)

 5. A proto jsem si zařídila život i hypotéku tak, abych to zvládla i sama. Nikdy na nikoho nespoléhat. A to mám dceru 12 let a teď čekám druhou. Pomocnou ruku každý najde na konci svého ramene. Ti šťastní mají i dvě. 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.