9 komentářů

  1. Máme tři vnuky.Nejmensi je ve Švýcarsku. Je vymodleny a mají o něj velký strach. Naši lpeci odmítli i když to bolelo. Na to musíte také myslet, jak to podáte.

 1. Katko, vůbec bych se nebála. Takhle malé miminko žádný soud nedá přes noc od maminky. Tchyně jen straší, každý právník by ji řekl, že za této situace nemá šanci. Trochu mi v příběhu chybí, jak se ke všemu staví partner? Ten by svou matku nesrovnal?

 2. Mila Katko, já si myslím, že takovou nehoráznost nemůže snad dopustit ani právník! Neboť se domnívám, že tak malé miminko má být u maminky a navíc s o něj staráte ukázkově!!! Hodně síly!!!

 3. Ukončit veškeré styky s tchýní a vše vypovědět na Policii ČR …a u soudu požádat zákaz styku s vnučkou !!! Brát kojící matce dítě z ruky a právník jistě ví, že už předem soud prohrál, pokud je o dítě dobře postaráno, pokud netrpí nouzí aj. Než mít takovou tchýni a babičku co pořád otravuje , radí a do všeho kecá, to raději žádnou!!! Taky nemáme tchyni ani babičku a věř mi, že než tohle, tak raději nic !!!

 4. Co to je za slátaninu 🤦🏻‍♀️.
  Za prvé / když už by vůbec … co pan otec/manžel ???
  Za druhé / kdyby se taková semetrika našla, chtěla bych vidět toho soudce co by ji (pokud matka není asociál, narkoman či jiný exot) stanovil u batolete půjčování …
  Stará narušuje vývoj dítěte – a po jediném takovém telefonu, bych okamžitě požádala soud o zákaz přiblížení k dítěti i sobě.
  ***
  I když, už jen ty řeči o zdravé výživě … atd. Tyhle bio … to je síla.

 5. Tchyně může vyhrožovat jak chce, na Vaši malou dceru nemá žádný nárok !!! A jak se na toto její hnusné chování tváří její syn – otec dítěte…?!!! Rozhodně bych jí neustupovala –
  notabene pokud začala vyhrožovat soudy 🙁 neskutečné…!!!

 6. Chtěla bych vidět, jak se bude soudce tvářit, až se u něj bude madam domáhat přespávání vnoučete. Podle mě to bude akorát vyhozený čas a peníze. Mimino patří k mámě, není důvod si ho půjčovat. Až bude starší, prosím. Ale teď? To chce tchýně celou noc sedět a zírat na mimino? V tomhle věku s tím zábava fakt není. Když matka tchýni v kontaktu nebrání (chtít trochu klidu a soukromí není zločin) není důvod, aby se v tom vrtal soud.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.