49 komentářů

  1. Odpornost a ubohost jeho charakteru.
   Já jednou odpustila a dostala jsem další lekci, ze které jsem se už poučila….už nikdy neodpustím.

  2. Když člověk čte takové věci, tak má pocit že je opravdu z jiné planety. Muži si myslí že všechny ženy jsou devky, všechny ženy si myslí že všichni muži jsou šmejdi. Kdybych já osobně zahnula nedokázala bych s tím dál žít. Stratila bych svojí hodnotu. Jediné co mě napadá, existují i takoví muži? Kteří svojí věrnost berou jako klad? Kteří když si představí nevěru, tak se jim ze sebe uděla zle? Na pohlaví přece nesejde. Sejde na povaze a na rozumu a vlastní vnitřní hodnotě. Snad. Jako těhule se za to každý den modlím.

  1. A co hledat chybu u sebe? Emancipovane a chcete byt lepsi,… a co si budem povidat,… mate chlapa, deti,… a tim to pro vas konci ve vztahu!! Co trocha komunikace

   1. Jo, komunikace, a že si teda našel napřed milenku, než raději s ženou doma komunikoval o tom co mu chybí? Asi mu jen chyběla změna, a to by neukecal.

  2. Důvěřuj ale prověřuj, nikdy nevěřit chlapovi všechno

 1. Přesný popis toho co se stalo i mne.. 14 let manželství a milenka v posledních 5 letech. Vážené milenky všech ženatych mužů je mi z vas zle! A vy drazí pánové k vám jen jedno….. karma je zdarma….

  1. Tak zhrzené paní tady lamentují to jsem přesně čekal, co je na tom když jsou k ničemu a pán si najde nové strky-frky.

   1. Ja si myslim, ze jen nevyzraly ubozak bez vycitek svedomi odejde od rodiny k milence. Vsak je to tady z tech radoby chlapackych prispevku videt 😁

   2. Pro vas musi být žena služka i reprezentační milenka.A ubožák stejně zahne.

   3. Ať si najde, o tom žádná. Ale čestně pánové! Rozveďte se a jděte si za jinou. Pokud ne a táhnete to na dvě strany, neříkejte, že vás manželka zanedbává. Kdyby byla tak špatná, proč by jste s ní tedy stále byli, když jste si našli tu lepší? Kecy v kleci, že jo.

  2. Tak se s vami asi nudil😀👍 nebo byla sikovnejsi nez vy:-)

  3. Souhlasím taky jsem si myslela, že mám toho nejlepšího chlapa a ejhle nebylo mu trapné začít si s kamarádkou. Myslím si, že vybudovaný vztah na cizí bolesti nikomu štěstí nepřinese.

  4. Mám úžasnou ženu tři děti chybí mi kus plic a jsem rad za to co mám.Nehledejte štěstí v tom co bude ale v co tom máme..Není až.Žijeme teď a važme si toho.19 let jsem byl pod zemi technik a báňský záchranář takže žádný velký moudro ale pod zemi Vás to srovná do pokory a jsem za to vděčný i prez následky.Nezatracujte všechny chlapy.Prosím!!!!!Jonza

 2. Tak zatímco mnohé komentující se tváří jakoby to dělali jen muži tak vás děvenky uklidním.
  Ženy dělají přesně to samé.Zatímco muž lítá v práci aby uživil ji a děti tak potom se zjistí,že živí i největší netáhlo v okrese,s kterým se ta hvězda válí.Ani 4 děti nejsou překážkou a pak se přes ně ještě mstí.A kdo má zastání u úřadů a kdo dopadne blbě?Odpověď je jasná a nemusí ten muž ani nic udělat.Stačí být muž a to je důvod k stíhání.

  1. Mate pravdu, neverni bývají jak muz, tak zena. Je mi zle z zen, ktere vedi, ze muz je ženatý a dokonce má malé deti, presto ho casto odtáhnou od rodiny. Takovym se to pak nekdy vrati, kdyz muž zase vymění je. Samozrejme je tezke byt sama na domácnost a deti, když je muž porad pryč, ale to není zadny duvod k nevěře. Nikdy jsem nevěrna nebyla, ani po tragické smrti manžela, kdyz jsem zůstala sama se 4 dětmi, jsem nehledala náhradního partnera. Už to bude 25 let, děti postupne dospely, jsem mnohobasobna babička a zůstala jsem sama. A nelituji toho. Vsechno se da vydržet a muzete žít hezky a klidný zivot i bez chlapa.

  2. 16 let spolu 2 děti a jen práce, domácí učitel, údržbář, bankomat, hromosvod za vše, nikdy nic dobře …a pak jí nachytáte skoro inflagranti. Každý svého štěstí strůjce! Rozvod je pro mě osvobození. Dnes už vím, že mám mnohem větší cenu a dávájí mi to odjinud najevo. Začínám znovu a lépe. Ztratil jsem roky, ale snad procitl a zmoudřel a získal opět sám sebe. Cítím se výborně. Jsem to opět já!

  3. Pod tohle se můžu taky podepsat. Ono je to fakt kus od kusu a je úplně jedno jestli je to chlap nebo ženská. Když jemu/ jí rupne v hlavě, tak to neskončí dobře…
   Jinak vlastní zkušenost, ….

 3. To je prostě život tak se s tím smiřte 💪

  1. Dělají to muži i ženy.
   Vztahy jsou složitá věc.

 4. 18 let zahozených a rozbitá rodina.
  Jenom proto, že se paní splašila spodní část těla. Nejednou jsem ji odpustil a toleroval i to, o čem si myslela že nevím. Jestli to bylo proto že jsem ji neskutečně miloval, nebo jen proto že jsem byl jen blbec s parohama, nevím…
  Ok, jedeme dál. Je to těžké, ale život nekončí.

 5. Nikdy jsem nebyl své ženě nevěrný přesto jsem rozvedený protože se nedokázala smířit s tím že po dvaceti letech manželství není naše láska jako když jsme se poznali 🙂

  1. Jsem na tom stejně, po 25 společných letech odešel k milence, s tím, že už nejsem ta mladá holka. Přitom vypadám stále dobře, hádají mi nižší věk. Aspoň že mi zůstaly mé hodné děti.

 6. Taky jsem v životě udělal chybu a léta za ní trpěl. Došlo k tomu poté, co manželka nechtěla mluvit o to co změnit. S kamarádky, kterou jsem znal léta byla milenka. Milenka poté, co jsem oznámil, že se chci rozvést . Je to dlouhý příběh a bylo tam za léta množství bolesti. I já přišel na nevěru a to jsem fungoval, jak málokterý muž . Nyní je to 3 roky od její nevěry. Myslím, že i mě je to dnes jedno co bylo. Řeším co bude a zpět se snažím neohlížet. Další ránu z jakékoliv strany v podobě nevěry už náš vztah nedá , ale pokud si budeme nadále vážit jeden druhého, tak máme šanci dál žít spokojený život. Dnes máme i dvě zdravé děti a to je to nejdůležitější . Chyby dělají jak muži, tak i ženy …

 7. Já měla 2 tchýně, oběma manželé veřejně zahýbali a ony s nimi přesto zůstaly a byly to vážené rodiny. Já od jedné dostala radu, že kvůli jedné k.ndě se nerozvádí. Takové měli jejich synáčkové vzory z domova. Já to ale netolerovala. Radši jsem sama a je to nejkrásnější doba mého života. Těším se z vnuček a na ty obšourníky si už ani nevzpomenu.

 8. Každému se stane že ulítne a jsou dvě možnosti -buď se vzpamatovat a odpustit a nebo rozchod ! Ale pozor to se může opakovat několikrát?? Takže asi bych si nic nezčínal se ženou která je třikrát nebo čtyřikrát rozvedená -jako můj kamarád se zamiloval do takové paní a potom zjistil ,že to má jako koníček !

 9. každá mince má 2 strany… takovy to „nebudem snim spat, protože si to nezaslouži“, to se mi nelibi a to se mi hnusí nebo že mas prostě o xx kilo vic a vymlouvas se na děti

 10. Když musíš, tak musíš. Neváhejte vinu jen na chlapy, ženský delaj to samý.

 11. Mne potkalo totéž .po 30.letech manželství rozvod a nejhorší bylo ,že se tahal s mojí sestrou a dalšími dorotami až jsem je sama nachytala v nejlepším na Silvestra on a má sestra-a všichni to věděli i moje matka .Hnus fialový.

 12. Ženy jsou v tomto mnphém horší než chlapi. Ony sex berou přes city, chlap přes přírodu. Po milovačce se hned zamilují a všechny mosty z dlouholetého manželství krutě spálí, nehledě na děti, vybudovaný domov atd. …

  1. Máte pravdu stalo se mi to. Najednou se z vás stane ten nejhorší a neuděláte s tím nic.

 13. Mě se stalo to samé. Je to jako přes kopírák. Manželka, vlastně již EX s kolegou z práce to táhla 3 roky, než jsem na to přišel. Je to hnus, ať to udělá muž nebo žena. Dnešní svět již nemá pojem o věrnosti !

 14. Ta samá zkušenost. Jednou jsem odpustila – to jsem byla v jiném stavu s naší synem, po druhé už to fakt nejde. Jeden lítá jak idiot, aby byla rodina zajištěná a co dostane? Dobře jste udělala. Tohle nelze odpouštět. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Hrabala jsem se z toho daleko déle než 1 rok, ale dnes jsem ráda, že jsem to dohnala do krajnosti a rozvedla se. Nelituju. Už nikomu blbce nikdy dělat nebudu.

 15. Zkušenosti asi všech jsou nepříjemné a k nevěře musí být dva, vlastní zkušenost, žena v lázních a chlap se doma stará o děti a domácnost a manželka si užívá.

 16. A ženy jsou jiné?
  Neni to od chlapa hezké ani na místě ,když už má rodinu měl by dělat vše jenom pro rodinu a srát na milenky,ale některé ženy jsou určené k rozvracení spokojených rodin a libují si v tom. !

 17. na jeho nevěru musí být dva.co má CHLAP dělat pokud se mu nabídnou otevřené dveře pokud nechce vypadat jako blbec.nemají máslo na hlavě taky ženský???

  1. To je tak výmluva pro nezralého chlapa s pocitem méněcennosti. Jak si mám takového chlapa vážit? Proč by měl vypadat jako blbec, že nevyužil příležitosti? Chlap, který si váží sám sebe a má srovnané životní hodnoty, se zlákat nenechá.

 18. Nevěra nepřináší do vztahu nikdy nic dobrého, tedy pokud se na tom nedomluvili oba dva. Pro mě je to nepřijatelné a nepochopitelné, vždy to někomu ublíží a kdo tvrdí, že ne lže. Jsem rozvedená delší dobu a komentáře typu asi jste nebyla dobrá, nebo se mu nevěnovala je zcestné. Výborně vařím, to tvrdil bývalý manžel, sex ten měl často, vlastně, kdy chtěl, uklizeno o děti jsem se starala téměř sama a ještě jsem o sebe pečovala, abych se mu líbila, dokonce jsem měla i obdivné komentáře od jeho kolegů, jak to dělám, že vypadám i po dětech pořád stejně, jsem štíhlá a mám prostě štěstí. To jen, že jsem nebyla žádná šereda a stejně si našel milenku, chtěl mi ublížit, proč to jsem nikdy nepochopila. Když jsem se to dozvěděla, ženská to vytuší vždy, tak chodil za mnou z dotazem, vadí ti to, že? Zhubla jsem v té době deset kilo a vypadala jsem jak smrtka, nebudu vypisovat jaké naschvály dělal, bylo to psycho. Nakonec nás zachránili moji rodiče. Předtím tvrdil, že mě miluje i naše děti velmi miloval, po rozvodu, který nepochopitelně nechtěl se naprosto přestal zajímat o děti. Přijel za nimi až za čtyři měsíce, syn pořád plakal a já jej musela prosit, aby za ním přijel, prý ať si zvyká. Bohužel dcera byla o něco starší, slyšela jak ho přemlouvám, aby přijel za nimi, bohužel ho nemá ráda a to je už dospělá. Musela jsem trpět vyhrožování, nevím za co, jo on neunesl, že jsem podala žádost o rozvod, myslel si, že jsem jen milující slepice a on si bude užívat a já asi, že budu souhlasit, no nabídka bydlet všichni spolu taky nebyla špatná, no tak jsem hloupá no. Nenapsala jsem, že tak blbnout začal až po 11 letech manželství a to vždy říkal, že jsem mu ukázala co je to pěkné manželství. Jeho rodiče žili velmi špatně. Vlastně jsem se dozvěděla proč to udělal, byl spokojený a začal se nudit, jeho slova, no být pořád s jednou ženou, to je fakt k nepřežití. Já mu nikdy nebyla nevěrná a ani jsem nebyla žádná fiflena co lítá po nákupech. Závěrem ještě dodávám, že fakt nechápu muže co si najdou milenku a totálně se vykašlou na svoje vlastní děti. Nechápu, že matka musí přemlouvat otce, aby je navštívil, protože děti trpí. Pište si chlapáci co chcete, ale každému se špatné jednou vrátí. Dovětek, milé milence po 6 letech udělal to samé a ona skončila na prášcích a já ji uklidňovala po telefonu, protože ji vyhrožoval. Už je to pár let, ale stále si vyčítám, že jsem dětem pořídila takové dětství, jo vlastně dnes je ubližovat normální, já chci být šťastný – á a vy zmizte z mého života. Mimochodem na muže nejsem zatrpklá, oni dělají jen to co my dovolíme. Zdravím všechny, příběh je pravdivý. To, to asi schytám, hlavně ne vulgarismy. Děkuji

 19. Milé dámy ,než začnete kritizovat muže…zamette si před vlastním prahem,máte tam toho svinstva také dost a dost.

 20. Tak pozor dámy, než začnete kydat špinu na chlapy. Řek bych, že v tomto směru jsou ženský daleko horší .Já teď prožívám peklo, díky jedné mamánce. Je toho hodně co bych mohl napsat o její povaze: sobecká, zlá, bez empatie a navíc nikdy ji nebylo nic dost dobré ať jsem udělal cokoliv. Pozor¨, mám také své chyby-Po 16 letech soužití, dovolených, vánoc, víkendů s jejími rodič, pořízení bytu a dcery (toho času 2 lete) , si narazila v práci kolegu. To byla sama školeni, party, sleziny a srazy . A co myslíte? Podváděla mě tak 3 roky a dělala se mě blba. na finále se odstěhovala ona, já jsem ten kdo je na vině a ona je na koni a nenávidí mě celá jeji rodina .A její maminka nejvíc. Jo a ještě mi dělá naschvály přes dceru, kterou bezmezně miluji. Tak kdo je tady větší svině????????

 21. Tedy jsem překvapený co je tady čestných a věrných ženských. Nevěděl jsem že se dá ne internet dostat i z paralelního vesmíru.

 22. Tak to bohužel funguje. Můj ex se vlastně rozvádět nechtěl…proč? Dělal si co chtěl, doma zázemí, milenky celkem střídal. Až jsem ho v yhodila…nechápal proč. Manželé jsme byli bez několika měsíců 20 let…Upřímně? Nikdy jsem ani sekundu nelitovala že jsem se ho zbavila. Ano, děti jsem vypravila do života sama a jsem na to hrdá. Koneckonců ony jsou to nejlepší z něj . A tu stárnoucí trosku se snaží dostat do chomoutu madam, starší než on, dvakrát rozvedená, z každého manželství jedno dítě. Jistěže s pravé lásky…k prachům nebo spíš baráku. Už nikdy nedám do vztahu tolik co jsem dávala a nebudu se přizpůsobovat. Ber nebo nech, já se nezblázním. Každý je strůjcem toho jak žije. A ženáči co si stěžují na své manželky? Co si vzali to mají, tak co fňukají. Házet vinu na někoho jiného je hodně ubohé a pohodlné. Potřeba se postavit problémům čelem.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.