30 komentářů

  1. Proč kritizujete? Závidíte? Pokud by on kvůli mladé holce rozbil rodinu, tak ho odsoudím. Možná mohl tu žádost vzít jako recesi, ale možná byly i jiné důvody. Mně také “nebožka” utekla a připravila mne ve spolupráci s JUDr Benešem i o děti. A tak jsem si v 52 našel o 26 let mladší ženu. Jsme spolu už 12 let a věřím, že do se mnou ještě chvíli vydrží.

   1. Chvíli ano, ale pak budete sám jak starý pes. Ale je možná dobré, že tu osudovou ránu osamoceného stáří si člověk uvědomí až už je opravdu hodně starý a nemohoucí. Pak by se určitě v dané chvíli rozhodoval jinak. Zahodit lehkomyslně fungující rodinu a jít za štěstím v pětapadesáti může jenom člověk, který ustrnul v celoživotní pubertě.

   2. A co by měl závidět? To je docela “hloupý” názor. Starému chlapovi, který si najde holku ve věku jeho dcery není co závidět, chlap, který to má v hlavě srovnaný nezávidí, to jenom pitomej nevyzrálej starej troubelec, taky je jich dost. A kdyby dnešní kluci nebyli puberťáci, a uměli se k holkám chovat, ani by tyto holky o staršího nezavadily. Navíc starší chlap už je zajištěný, tak v tom často hraje roli i tohle, prachy, zajištění, byt, nebo barák, auto…
    A to proč vám žena utekla, bezdůvodně to určitě nebylo.

   1. Jo určitè vám ji závidí ,dej starýmu chlapovi mladou ženskou a udèláš z nèj blázna😀👍

   2. To se stát může, ale ty dva roky už mu nikdo nesebere…

   3. Je pěkné, jak mužští tomu pánovi fandí a ženskejm to dráždí k nepříčetnosti.

   4. Je ho musí pred kopnutim obrat i o poslední trenky, ať si to blbeček vyžere do dna

 1. Dobrý den , myslím si že ten člověk už ví že udělal chybu a jen si hledá ospravedlnění svého chování . Hezký den .

 2. Tak já (50) již 12 let se svojí třetí manželkou (35) rozhodně závidím. Asi je čas na změnu. 😉

  1. Jestli tohle myslíte vážně, a máte už 3. manželku, je jasně poznat, že jste ještě nedospěl, takových ne moc “chytrých” chlapů znám dost. Ale škodí jenom sami sobě. A chudáci jejich děti, takoví by se vůbec neměli ženit. Ale jo, klidně svoji 3. manželku vyměňte za mladší maso, ona od vás alespoň bude mít klid a ve své věku si ještě určitě najde lepší partii, s váma žádná výhra. A taky si říkám, co měla v hlavě, když si někoho, jako jste vy mohla vzít…

 3. Rodina by mu neodpustila ani kdyby si našel starší ženu. 55 roků není u muže žádný velký věk, ale dá se předpokládat, že za 10 let, kdy jí bude 35 a jemu 65, už to začne skřípat. A až jemu bude 75 a jí 40? Mnohdy takové vztahy končí. Ale: přej a bude ti přáno. Je to jeho věc. A co se týká jeho bývalé ženy? To už taky někdy někde někdo napsal: ženská chlapa nechce, ale druhé ho nepřeje.

  1. Ale ona ve 40 ceti už je trochu starší, už ji nebude nikdo chtít, tak do těch 35 to ještě jde, 40 už je trochu moc. Navíc, chlapi jsou prostě spíš na mladší..

 4. Stary kozel a mlada frajerka to nedopadné dobře na tohle tema sem četl už hodně příběhu a vysledek stejny mlada frajerka ho dřív nebo později pošle do p**** a jako perlička na dorto možna příjde i oprachy nebo majetek.

  1. Statisticky máte určitě pravdu, ale znám i případy opačné. A přiznejme si, každý z nás si myslí, že jemu se to nestane.

  2. Fandím, sama mám o 15 let staršího manžela, jsme spolu 10 let a měnit se ho rozhodne nehodlám.

   1. 15 let rozdíl není ještě tak moc, ale 20 a víc, to už určitě není normální…

 5. Odpovídal jsem panu Dey anglicky, protože dobrá znalost angličtiny je pro toto seznámení nezbytná. Pan cenzor ji evidentně neovládá, a tak preventivně mou odpověď panu Dey smazal. V tom případě mohl použít překladač. Ale to je zřejmě náročné.

  1. Pan cenzor dělá svoji práci. Na českých portálech se píše česky nebo slovensky. To snad víte, že?

   1. Zpráva byla určena pouze pro pana Dey a jelikož znalost angličtiny je v tomto případě nutností, tak jsem ho otestoval. Po připomínce se zpráva pro Mr. Dey objevila.

   2. Jenomže tenhle Sangre nejspíš “prodává” hloupé holky, mladé maso, ještě nenapsal, kolik ty ….. berou na h. Takový ….. tady vůbec nemá co dělat.

 6. Pro paní Saba.
  Kritizujete, aniž byste měla jakékoliv informace. Nebožka byla horší než prase a i její rodiče, kteří jí pomáhali, ji už vykopli. Takže podle vás jsem měl už tehdy zůstat sám, nebo si hledat známosti na jednu noc? Pravda, nikdy neříkej nikdy, ale vsadím se s vámi o cokoliv, že sám nezůstanu. Berete? A co vsadíte vy?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.