8 komentářů

  1. Výhra nebyla tím nejhorším, co ho potkalo. Selhal on, jako člověk obdařený rozumem. Potvrdil známou pravdu, že některým lidem majetek nepatří. Oni za své postižení možná nemohou, nedokáži jinak. Toto je výsledkem svobodné volby konání někoho, kdo takové volnosti není hoden.

  2. Cože? Milion a výpověď? Pán byl evidentně hlupák, nebo je to příběh starý 15 let.
    Kdyby miliarda, neřeknu, ale milion jsou dneska jen pěkné drobné…

  3. Nic víc než d…..Milion není částka,kvůli které se odchází ze zaměstnání.Také jsem získal téměř milion jako odškodnění za nemoc z povolání.Peníze jsem použil na rekonstrukci domu,koupil jsem dceři velkou stavební parcelu,aby až vyroste měla něco do začátku a za zbytek jsme si koupily auto.

  4. No, na druhou stranu je dobře, že svou přítelkyni opustil. Vůbec o nic totiž nepřišla, jenom o nevděčnýho egoistu, kterej, pokud by ji nenechal proto, že zbohatl o pár korun, tak kvůli jiný blbosti. Popisuje, že za ním vždycky stála ať bylo co bylo – to my ženský jsme právě tak stupidní. Takovej ten syndrom sbeobětování se, aby náš život vypadal, že má smysl.
    Hovadina.
    Doufám, že pak za ní ještě dolejzal, aby mu dala šanci, když byl pak na dlažbě, lol. Nebo, jak to dnes píše dnešní mládež: OMEGALUL

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.