28. 2. 2020
Autor: Magdaléna Novotná
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Zhruba před dvěma měsíci jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Protože mě celý víkend bolelo břicho, cítila jsem se slabá a neměla jsem příliš chuť do jídla, tak jsem zašla ke svému praktickému doktorovi a popsala mu všechny potíže....

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Zhruba před dvěma měsíci jsem se dozvěděla, že mám rakovinu.


Protože mě celý víkend bolelo břicho, cítila jsem se slabá a neměla jsem příliš chuť do jídla, tak jsem zašla ke svému praktickému doktorovi a popsala mu všechny potíže. Tam mě poslali na další vyšetření, při kterém mě strčili do pusy hadičku a monitorovali zevnitř. Doktorka, která tohle vyšetření prováděla mě upozornila, že výsledky budou za týden a mám se dostavit osobně.

Bylo to během jednoho pěkného letního dne, kdy jsem se dostavila do ordinace a náhle nastal okamžik, který mi změnil celý život. Výsledek rakovina žaludku. Doktorka mi řekla, že nádor je již v takové pokročilé fázi, že šance na moje uzdravení je minimální.

S přítelem jsem se rozešla

Nikomu jsem to neřekla a s přítelem jsem se hned poté rozešla. Šíleně moc ho miluji, ale nechci, aby mě na konci takhle viděl.

Chci, aby náš konec byl koncem, po kterém si může někoho najít, mít pěkné vzpomínky a být šťastný bez toho, aniž by měl nějaké výčitky. Na ničem jiném mi nezáleží.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz