7. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měla jsem nejlepší kamarádku od svých 10 let. Když mi bylo deset, tak se vedle přistěhovala stejně stará sousedka, se kterou jsem si okamžitě padla do oka. Přestoupila i do naší třídy, takže se z nás zanedlouho staly nejlepší...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měla jsem nejlepší kamarádku od svých 10 let. Když mi bylo deset, tak se vedle přistěhovala stejně stará sousedka, se kterou jsem si okamžitě padla do oka. Přestoupila i do naší třídy, takže se z nás zanedlouho staly nejlepší kamarádky. Chodila jsem s ní na základní, potom na střední a nakonec i na vysokou školu.

Když vzala nového přítele poprvé k nám na návštěvu, tak jsem na něm mohla oči nechat

Když mi Tereza zavolala, jestli by si mohla na dnešní návštěvu přivézt i svého nového přítele, tak jsem souhlasila. Ihned, jak jsem ho viděla, tak mi padl do oka. Nikdy jsem nezažila tento pocit lásky na první pohled.

Věděla jsem, že je to přítel mé nejlepší kamarádky, ale i přesto jsem s ním dost flirtovala. On si to nechal líbit a hodně mi to oplácel. Tereza od nás tehdy odešla právem naštvaná na mě i svého přítele. Další den jsem se s ní potkala a omluvila se jí. Svedla jsem to na velké množství vína po večeři.

Sama jsem z toho byla zmatená

Asi po měsíci jsem se s Terezou a jejím přítelem náhodou potkala na takové menší oslavě u naší společné kamarádky. Nechtěla jsem si připustit, že jsem se zamilovala do přítele své nejlepší kamarádky, ale situace se v podstatě opakovala a probíhalo to mezi námi stejně, jako když byla Tereza s přítelem poprvé u nás.

Od toho večera jsem věděla, že jsem v tom až po uši. Další den jsem ho kontaktovala po telefonu s dotazem, zda by si se mnou nezašel někdy na kávu. On souhlasil a ještě ten večer jsem s ním skončila v posteli.

Přišla jsem o všechny, co jsem měla ráda

Asi po 4 měsících se náš vztah provalil a já přišla nejen o nejlepší kamarádku, ale částečně i o svou matku

Když se na náš vztah přišlo, tak mi bylo hned jasné, že se mnou Tereza už nikdy nepromluví, a tak se i stalo. Ale to, že mě odsoudí i matka, jsem rozhodně nečekala.

Za tu dobu, co jsme sousedé, si matka Terezu také hodně oblíbila, a to, že jsem jí přebrala přítele, prostě nemůže překousnout, a tak se mnou v podstatě nemluví ani ona.

Strašně mě to celé mrzí, ale lásce člověk neporučí.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
3 komentáře