10. 2. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Facebook Andreje Babiše, the sun, idnes.cz, wikipedia

Andrej Babiš proslul již během svého premiérování hojným účinkováním na sociálních sítích, příkladem je jeho pořad Čau lidi na Facebooku. Nyní se objevil poprvé i na TikToku. Sociální síť TikTok využívají převážně dospívající, kteří nezažili rozmach Instagramu a už...

Andrej Babiš proslul již během svého premiérování hojným účinkováním na sociálních sítích, příkladem je jeho pořad Čau lidi na Facebooku. Nyní se objevil poprvé i na TikToku. Sociální síť TikTok využívají převážně dospívající, kteří nezažili rozmach Instagramu a už vůbec ne Facebooku, pro které je právě TikTok jednička mezi sociálními sítěmi.

Na TikTok tak zavítal i bývalý premiér Babiš, který se představil na profilu uživatele _jetleg_, kterého sleduje více než 42 tisíc sledujících. Mladý TikToker ve svých krátkých videích představuje a hodnotí outfit pozvaných hostů. Video s bývalým premiérem má aktuálně více než milion zhlédnutí.

Andrej Babiš zde odhalil, jaký nosí outfit. Jedná se o oblek značky Corneliany, u něhož autor odhadl cenovku mezi 30 až 60 tisící korun. Dále měl na sobě boty stejné značky s odhadovanou cenou 5 až 15 tisíc korun a také košili české značky Janek za odhadovaných 2700 a 3600 korun. Babiš ukázal i hodinky značky Garmin s odhadní cenou 5 až 30 tisíc korun.

Poté TikToker položil bývalému premiérovi otázku, zda je to všechno. „Je to všechno. Spoďáry mám Boss (značka Hugo Boss), ale ty vám ukazovat nebudu,“ řekl pobavený Babiš.

@_jetleg_ Outfit check w/ Andrej Babis #outfitcheck #streetwear #fashion ♬ original sound – Jetleg

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz