4. 4. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Presidential Exec. Office of Russia / Creative Commons / CC BY 4.0, the sun, idnes.cz, wikipedia

V britském baru umístili do pisoárů fotku ruského prezidenta Vladimira Putina na protest proti jeho osobě. Jeho obličej tak mohou návštěvníci baru pomočit, stejně tak jako do té doby mohli močit na jiného prezidenta. Majitelé britského baru Raglan Road...

V britském baru umístili do pisoárů fotku ruského prezidenta Vladimira Putina na protest proti jeho osobě. Jeho obličej tak mohou návštěvníci baru pomočit, stejně tak jako do té doby mohli močit na jiného prezidenta.

Majitelé britského baru Raglan Road Irish Bar vyjádřili svůj názor na ruského prezidenta vskutku originálně. Snímek z pánských toalet a podobiznou Putina umístil bar na svůj Instagram. „Vladimir Putin na pánských záchodech,“ napsal hrdě bar na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Raglan Road Irish Bar (@raglanroadbar)

Podle webu Ladbible návštěvníci podniku do té doby močili na podobiznu bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa.

U příspěvku je k vidění mnoho souhlasných komentářů. „Jak to jen říct? Správný člověk na správném místě, že?“ napsala například jedna žena. „Skvělý nápad, jen je škoda, že nemá otevřenou pusu. Skvělá práce,“ píše jiný uživatel.

Jiní by byli i radikálnější. „Dejte ho i do záchodové mísy,“ vyzývá jeden z mužů. Komentáře ukazují, že nápad zabodoval, a tak zřejmě bar nouzi o nové návštěvníky mít nebude. A možná dojde posléze i na ty mísy.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz