16. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: se souhlasem Dagmar Patrasové, the sun, idnes.cz, wikipedia

Dagmar Patrasová alias Dáda už ve svých pětašedesáti letech není žádná mladice, ale ani to jí nebrání k tomu, aby vypadala skvěle. Po návštěvě u známého stylisty Jiřího Hrabala vypadá jako svá o 20 let mladší verze. Legendární Dádě...

Dagmar Patrasová alias Dáda už ve svých pětašedesáti letech není žádná mladice, ale ani to jí nebrání k tomu, aby vypadala skvěle. Po návštěvě u známého stylisty Jiřího Hrabala vypadá jako svá o 20 let mladší verze.


Legendární Dádě se návštěva vyhlášeného kadeřnického salonu Jiřího Hrabala vyplatila, posuďte sami ve srovnání s vrchní fotografií. O kolik let vizuálně omládla?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Do rukou tohoto odborníka se ovšem nedala poprvé. Takhle okomentovala návštěvu stejného salonu už minulé léto. „Zatímco paparazzi okupují můj dům, já si užívám u stylisty Hrabala. Moc a moc děkuji za péči, jsem maximálně spokojená,“ okomentovala svou tehdejší fotku na Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Po rozchodu Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou se spekuluje o možném návratu Patrasové ke Slováčkovi. Že by se těmito kroky chtěla Dáda zalíbit právě jemu?

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
2 komentáře