14. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Našel jsem si na seznamce přítelkyni, se kterou jsem si dlouhou dobu psal po internetu. Jelikož jsem byl po rozvodu hodně dlouho sám, tak jsem si připadal zase chtěný a vše jsem přehlížel. Seznámil jsem se tak s paní...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Našel jsem si na seznamce přítelkyni, se kterou jsem si dlouhou dobu psal po internetu. Jelikož jsem byl po rozvodu hodně dlouho sám, tak jsem si připadal zase chtěný a vše jsem přehlížel. Seznámil jsem se tak s paní Monikou, která měla dvě děti. Asi po měsíci mi řekla, že je na tom finančně velice špatně, protože jí její exmanžel neplatí na děti.

Ukázala mi, jak žije a v čem žijí její děti

Přes web kameru mi několikrát ukazovala žalostné zařízení jejího bytu, kde žila v jedné místnosti i s dcerou a synem. Jejich oblečení vypadalo také příšerně, ale ona jako člověk byla velice milá a hodná. Bylo mi jich líto, a tak jsem jí nabídnul finanční pomoc, aby mohla dětem zajistit trochu lepší život.

Už deset let vedu úspěšnou firmu, takže pro mě peníze nejsou vůbec žádný problém. Nabídnul jsem jí do začátku částku 50 tisíc korun na základní vybavení a šatstvo pro děti. Zprvu to hned odmítla. Kývla až na druhou nabídku, kterou jsem jí řekl o týden později.

Vzbudila ve mně důvěru

Řekla mi, že by jim finanční obnos opravdu hodně pomohl a že by se chtěla vidět osobně. Nevadilo mi to, a tak jsem si s ní dal schůzku v kavárně.

Byla to opravdu ta milá dáma, kterou jsem znal zatím jen z obrazovky. Povídal jsem si s ní o životě víc jak 5 hodin a nakonec jsem jí předal obálku, kde bylo 100 tisíc korun. Sám jsem částku navýšil.

Vyklubala se z ní podvodnice, která táhá z chlapů peníze

V kavárně jsem tehdy viděl Moniku naposledy. Nikdy se mi už neozvala. Ze začátku jsem o ni měl strach, pak jsem ale zjistil, že je to docela známá firma, která má doma manžela.

Celá jejich rodina žije na podpoře a sem tam si takto přivydělává. Budiž to pro mě velkým poučením.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz