1. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Jiri Popelka / Creative Commons / CC BY 3.0, the sun, idnes.cz, wikipedia

Modelka Eliška Bučková se na Nový rok pochlubila fotografií se svým novým přítelem. Je jím Radek Vácha, který věkově zapadá mezi její předešlé přítele, kterými byli například Jakub Vágner či Václav Noid Bárta. Křehká modelka zhodnotila u první fotografie...

Modelka Eliška Bučková se na Nový rok pochlubila fotografií se svým novým přítelem. Je jím Radek Vácha, který věkově zapadá mezi její předešlé přítele, kterými byli například Jakub Vágner či Václav Noid Bárta.

Křehká modelka zhodnotila u první fotografie roku 2022 na svém Instagramu ten předešlý a na fotce ukázala přítele, kterým je podnikatel s automobily Radek Vácha.

Eliška bilancuje předešlý rok. „Byl to výjimečný rok. Plný emocí, změn, radosti, slz, bolesti, výčitek, lásky, štěstí. Od začátku jsme si řekli, že vždycky budeme konat v pravdě, lásce a ve svobodě. Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak jako nikdy v životě. A děkuji Bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc než kdykoli před tím,“ napsala Eliška u následující instagramové fotky a přidala poděkování za rok 2021 v podobě hashtagu.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eliska Buckova (@eliskabuckova_official)

Nový přítel věkově zapadá k jejím předešlým partnerům. Dvaatřicetiletá Eliška si vybírá partnery zhruba o 10 let starší. Radek Vácha má 42 let. Partneři, se kterými modelka chodila v minulosti, jsou podobně staří. Hvězdný rybář Jakub Vágner oslavil nedávno 40. narozeniny a zpěvák Václav Noid Bárta má 41 let.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář