12. 4. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měl jsem mladší přítelkyni, kterou jsem plánoval požádat o ruku. Naše životní etapa už k tomu dlouho směřovala a z hlediska mého věku to bylo logické rozhodnutí. Mám náročné zaměstnání, díky kterému jsem často na cestách. Měl jsem v...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měl jsem mladší přítelkyni, kterou jsem plánoval požádat o ruku. Naše životní etapa už k tomu dlouho směřovala a z hlediska mého věku to bylo logické rozhodnutí. Mám náročné zaměstnání, díky kterému jsem často na cestách. Měl jsem v plánu ji požádat o ruku a najít si klidnější práci, abych mohl být doma každý den.

Odjížděl jsem každý týden na 4 dny pryč

Každý týden jsem odjížděl pravidelně na 4 dny pryč skrz mou práci. Moje mladší přítelkyně pracovala jako recepční v hotelu u nás ve městě, kde trávila hodně času od pondělí do pátku. Díky tomu jsem neměl vůbec výčitky svědomí, že nejsem tak často doma.

Myslel jsem si, že máme spokojený vztah. Při každé cestě domů jsem se na přítelkyni moc těšil a představoval si, jaké to bude, až nebudu muset každý týden odjíždět. Hodně jsem se také těšil na to, až jednou budeme vychovávat naše společné dítě.

Týden před žádostí o ruku mi zavolal kamarád, který bydlí kousek od nás

Vždy jsem si své soukromí střežil, takže můj dům je z venku kompletně neviditelný. Již při stavbě domu jsem na hranici pozemku vysázel túje, které teď mají okolo 4 metrů. Díky tomu z ulice není vidět ani na dům, ani na zahradu našeho domu.

Právě na to spoléhala teď už má bývalá přítelkyně, která si vodila do mého domu pánskou návštěvu vždy, když jsem nebyl doma. Měl jsem již připravený prsten k žádosti o ruku a tehdy mi zavolal Lukáš. Ten rozhovor naprosto změnil mé rozhodnutí.

Lukáš odhalil nevěru pomocí dronu

Při testování své nové létající hračky ho nenapadlo nic lepšího, než se zaletět podívat, jestli náhodou nejsem doma. Moc dobře věděl, že takto létat do cizí zahrady nesmí, ale také věděl, že mně to vadit nebude.

Když přiletěl do naší zahrady, tak se mu naskytnul pohled, jak si moje přítelkyně užívá s někým jiným. Kamerou, kterou má připevněnou na dronu, mi vše natočil.

Poté mi zavolal a pověděl, co tam viděl. Později mi poslal přes sociální sítě i video. Asi si dokážete představit, jaká byla moje reakce. Přítelkyni jsem ihned po příjezdu domů vyhodil z domu a už ji nechci nikdy ani vidět.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
6 komentářů