27. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: Pixabay
Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když mi bylo třináct let a místo o počítačových hrách se se mnou chtěl kamarád bavit o holkách, tak jsem to moc nechápal a hlavně mě to vůbec nezajímalo. Když jsem o tom přemýšlel, tak jsem vždy bral spíše holky jako kamarádky. Vždy jsem si víc rozuměl s kluky.

Zjistil jsem, že jsem na kluky

Když jsem o tom přemýšlel, tak jsem vlastně přišel na to, že jsem spíše na kluky. Ověřil jsem si to sám u počítače na stránkách, které bych měl vidět rozhodně až v osmnácti letech. Dlouhou dobu jsem si to nedokázal přiznat a nikomu jsem to ani neřekl.

V patnácti jsem dokonce zkoušel vztah s holkou. Když jsem jí měl dát pusu, tak mě to vždy stálo spoustu přemáhání. V sedmnácti jsem se opil a úlet s dívkou na záchodcích jednoho klubu. Tam už jsem se dokonale přesvědčil o tom, že jsem na kluky.

První zkušenost s klukem v osmnácti letech

Když mi bylo čerstvých osmnáct, tak jsem potkal podobně smýšlejícího chlapce, se kterým jsem měl první homosexuální zkušenost. Bylo to krásné a plné vzrušení. Tehdy jsem si řekl, že budu muset jít jednou s pravdou ven.

Nevěděl jsem, jak to oznámit kamarádům ani rodině. Bál jsem se, že mě po mém přiznání se k jiné sexuální orientaci odsoudí a já zůstanu sám. Záleželo mi hlavně na mé rodině.

V devatenácti jsem se všem přiznal

Čekal jsem, až se mi podaří najít si vlastní bydlení a postavit se na vlastní nohy. Jakmile jsem si našel byt a práci, tak jsem se rozhodl přiznat rodině.

Dočkal jsem se docela dobrého přijetí. Byl jsem překvapený, jak dobře to zvládl táta a ještě lépe máma. V podstatě mi máma řekla, že ať je to jak chce, tak hlavní je, abych byl konečně šťastný.

Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz