27. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když mi bylo třináct let a místo o počítačových hrách se se mnou chtěl kamarád bavit o holkách, tak jsem to moc nechápal a hlavně mě to vůbec nezajímalo. Když jsem o tom přemýšlel, tak jsem vždy bral spíše...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když mi bylo třináct let a místo o počítačových hrách se se mnou chtěl kamarád bavit o holkách, tak jsem to moc nechápal a hlavně mě to vůbec nezajímalo. Když jsem o tom přemýšlel, tak jsem vždy bral spíše holky jako kamarádky. Vždy jsem si víc rozuměl s kluky.


Zjistil jsem, že jsem na kluky

Když jsem o tom přemýšlel, tak jsem vlastně přišel na to, že jsem spíše na kluky. Ověřil jsem si to sám u počítače na stránkách, které bych měl vidět rozhodně až v osmnácti letech. Dlouhou dobu jsem si to nedokázal přiznat a nikomu jsem to ani neřekl.

V patnácti jsem dokonce zkoušel vztah s holkou. Když jsem jí měl dát pusu, tak mě to vždy stálo spoustu přemáhání. V sedmnácti jsem se opil a úlet s dívkou na záchodcích jednoho klubu. Tam už jsem se dokonale přesvědčil o tom, že jsem na kluky.

První zkušenost s klukem v osmnácti letech

Když mi bylo čerstvých osmnáct, tak jsem potkal podobně smýšlejícího chlapce, se kterým jsem měl první homosexuální zkušenost. Bylo to krásné a plné vzrušení. Tehdy jsem si řekl, že budu muset jít jednou s pravdou ven.

Nevěděl jsem, jak to oznámit kamarádům ani rodině. Bál jsem se, že mě po mém přiznání se k jiné sexuální orientaci odsoudí a já zůstanu sám. Záleželo mi hlavně na mé rodině.

V devatenácti jsem se všem přiznal

Čekal jsem, až se mi podaří najít si vlastní bydlení a postavit se na vlastní nohy. Jakmile jsem si našel byt a práci, tak jsem se rozhodl přiznat rodině.

Dočkal jsem se docela dobrého přijetí. Byl jsem překvapený, jak dobře to zvládl táta a ještě lépe máma. V podstatě mi máma řekla, že ať je to jak chce, tak hlavní je, abych byl konečně šťastný.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz