26. 4. 2022
Autor: Karel Fantiš
zdroj: se souhlasem Lucie Bílé, the sun, idnes.cz, wikipedia

Pěvecké duo Honza Bendig a Lucie Bílá představilo začátkem dubna klip ke své společné písni s názvem Jednu malou chvíli. Za zhruba tři týdny vidělo jejich klip na Youtube už skoro dva miliony uživatelů. A to je na české...

Pěvecké duo Honza Bendig a Lucie Bílá představilo začátkem dubna klip ke své společné písni s názvem Jednu malou chvíli. Za zhruba tři týdny vidělo jejich klip na Youtube už skoro dva miliony uživatelů. A to je na české poměry vynikající číslo.

Díky těmto skvělým číslům se dostal videoklip i na špici Youtube trendů. Synergie zralé Lucie Bílé a mladšího Bendiga v písni, která pojednává o životním čase člověka, dokonale funguje.

Vznik písně se začal rodit na konci minulého roku při předávání Českého slavíka. „Lucka mě oslovila na Slavících. Já jsem si do té doby myslel, že vůbec neví, že existuju. Druhý den mi ale pípla esemeska a pak už to šlo ráz na ráz,“ popsal Honza Bendig pro Super.cz počátky spolupráce.

Lucie Bílá má pro svého mladšího kolegu jenom slova chvály. „Talentovaný, milý a laskavý, přesně takový je můj kolega Jan Bendig,“ napsala Lucie Bílá na svém Instagramu.

Pokud jste píseň ještě neslyšeli, pusťte si ji přímo zde. Nezapomeňte nám také napsat do komentářů své dojmy, jak se vám píseň líbí.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz