4. 9. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když jsme se s manželem brali, tak jsem myslela, že to bude napořád. Jenže po svatbě jsem prokoukla všechny jeho neduhy a nechtělo se mi s ním být. Po dvou letech manželství, kdy se manžel pořád jen válel u...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když jsme se s manželem brali, tak jsem myslela, že to bude napořád. Jenže po svatbě jsem prokoukla všechny jeho neduhy a nechtělo se mi s ním být. Po dvou letech manželství, kdy se manžel pořád jen válel u televize a bylo mu zatěžko se i zvednout a jít otevřít dveře, když někdo přišel, jsem si řekla dost a odjela na 14 dnů do Itálie.

Nabalila jsem si věci na 14 dnů a odjela

Přišla jsem za manželem s tím, že bych chtěla jet na 14 dnů do Itálie si od všeho odpočinout. Vůbec neprotestoval a sám uznal, že to takhle možná bude lepší. Bylo mezi námi i velké napětí díky tomu, že se mi nedařilo otěhotnět.

Když jsem do Itálie dorazila, tak jsem si začala užívat klidu a hlavně servisu, kterého se mi v hotelu dostávalo. Po týdnu už mi začalo být trochu smutno, ale i přesto jsem si dokázala dovolenu užít.

V den odjezdu cestovní kancelář oznámila zrušení letu

Když jsem seděla v recepční části hotelu zabalená k odjezdu, tak přišla delegátka z cestovní kanceláře, že pro nepříznivost počasí se lety ruší a dnes domů nejedeme. Cestovní kancelář vše zařídila a já jsem v hotelu mohla nadále zůstat.

Ten den už se mi nechtělo vybalovat, protože jsem si myslela, že další den odjíždíme. Vyrazila jsem si proto večer ještě zaplavat do moře bez plavek. Myslela jsem, že jsem tam sama. Najednou se tam však zjevil muž, který se šel také vykoupat.

Jeho pohled mě doslova okouzlil a já šla za ním

Když muž přišel, tak si určitě musel všimnout, že se koupu nahá, ale absolutně mě neočumoval a nijak neobtěžoval. Schválně do vody vlezl asi 50 metrů ode mě a plaval si po svém. Když se vracel zpět na pláž, tak jsem se k němu vydala a dala se s ním do řeči. Naštěstí uměl plynule anglicky, takže domluvit se nebyl problém.

Strávila jsem s ním noc a teď už i dalších 10 let života. Ten večer jsem našla toho pravého a v Itálii jsem s ním zůstala v jeho domě. Máme spolu dvě děti a já jsem konečně šťastná. S manželem jsem se tehdy rozváděla pomocí právníků na dálku a do České republiky jsem se už nikdy nevrátila.

S exmanželem jsem našla společnou řeč asi po 5 letech, když jsem potřebovala dořešit naši společnou chalupu. Tehdy jsem si s ním pěkně popovídala a pozvala jsem ho s jeho novou manželkou k nám do Itálie na dovolenou. Teď k nám jezdí pravidelně každý rok a naše děti se kamarádí.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz