10. 4. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Byl jsem strašně dlouho sám a nikoho jsem aktivně nehledal. Za svůj život jsem měl vztah od osmnácti do jednadvaceti let, potom už nic. Tehdy jsem se hodně zklamal a ztratil zájem něco dalšího budovat. Teď je mi osmadvacet...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Byl jsem strašně dlouho sám a nikoho jsem aktivně nehledal. Za svůj život jsem měl vztah od osmnácti do jednadvaceti let, potom už nic. Tehdy jsem se hodně zklamal a ztratil zájem něco dalšího budovat. Teď je mi osmadvacet a už půl roku mám vztah s nádhernou holkou. Je tu však jedno velké ale.


Viděl jsem ji poprvé, když obsluhovala na oslavě mé babičky

Jak už jsem říkal, tak jsem nic takového aktivně nevyhledával a téměř nikam jsem nechodil. Nechal jsem to osudu.

Když však moje babička slavila osmdesát, tak nás všechny pozvala do restaurace, kde byla opravdu krásná obsluha. Byla tam velmi upravená slečna, která měla na sobě vše perfektně vytvarované.

V okamžiku, kdy jsem ji viděl, tak jsem si nebyl schopný ani objednat pití a jídlo. Asi po dvou hodinách si i slečna všimla, jak se na ni dívám a začala si se mnou povídat. Byl jsem jako dítě, které poprvé vidí svoji vysněnou hračku.

Při odchodu jsem dostal telefonní číslo na ubrousku

Když nám babička všem poděkovala za účast, tak se společnost začala pomalu rozcházet. Jakmile jsem se zvedal, tak mi servírka položila na stůl červený ubrousek, kde na jeho druhé straně bylo telefonní číslo.

Nezmohl jsem se na nic víc, než se jen hloupě usmát jejím směrem.

Další den jsem ji hned poslal SMS, jestli by si nechtěla někam vyjít. Souhlasila a já jsem začal prožívat začátek krásného období mého života. Od toho dne jsme spolu každý den a je nám velice dobře.

Je nám dobře, ale přesto máme jeden velký problém

Alice je opravdu krásná holka, která má nádhernou postavu. To znamená, že na sebe poutá oči mnoha mužů. Je to poznat, když si spolu vyjdeme. Spousta chlapů se za ní otáčí. Je to situace, na kterou nejsem zvyklý.

Mohlo by mi to sice lichotit, ale ono je to opravdu nepříjemné. Nepříjemné je to hlavně v situacích, kdy nezůstane jen u pohledů, ale najde se někdo, kdo začne mít nemístné poznámky nebo začne Alici osahávat.

Kdo tuhle situaci sám nezažil, tak mu to připadne možná neuvěřitelné a asi to ani nepochopí. Z pohledu chlapa mě to dost štve, ale samotná Alice tím trpí ještě daleko víc, protože se cítí jenom jako kus masa na trhu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
2 komentáře