12. 3. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: se souhlasem Lely Ceterové, the sun, idnes.cz, wikipedia

Lela Ceterová i pře všechny krize, které ve vztahu s Karlosem Vémolou zažila, ukazuje naplno svou důvěru v budoucnost po boku známého MMA zápasníka. Nechala si totiž nově vytetovat hlavu Karlose Vémoly přímo na svou ruku. Poslední dva roky...

Lela Ceterová i pře všechny krize, které ve vztahu s Karlosem Vémolou zažila, ukazuje naplno svou důvěru v budoucnost po boku známého MMA zápasníka. Nechala si totiž nově vytetovat hlavu Karlose Vémoly přímo na svou ruku.

Poslední dva roky byly pro tento pár poměrně výbušné. Došlo k několika hádkám a rozchodům, kdy se například provalilo, že měl byt Karlos nevěrný. Lela dokonce v jeden čas sbalila všechny své věci a z pověstného Vémolandu se odstěhovala. Vždy to však dopadlo tak, že se pár k sobě vrátil.

Lela si nyní nechala Karlose vytetovat na svou ruku. „Tak už ťa mám navždy,“ napsala k fotce Lela na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Ceterová (@lela_ceterova_official)

Samotnou práci tatéra Packa hodnotí lidé kladně. Někteří v komentářích uvádějí, že vytetovaný obrázek vypadá jako 3D.

Nebude toho litovat?

Mnozí si zřejmě řeknou, zda toho nebude dvojnásobná maminka, která má s Karlosem dceru Lily a nově i syna Rockyho, litovat. Lela však svému vztahu s legendou české MMA scény, zdá se, že věří naplno.

Nejedná se totiž o žádný malý skrytý obrázek, ale o výraznou Karlosovu podobiznu přes celé levé předloktí. To by se zřejmě předělávalo hodně těžko.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz