6. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Jsem jedináčkem v chudé rodině a dost jsem tím celou dobu trpěla. Hlavně proto, že mě doma drželi hodně zkrátka. Nikam jsem nemohla a nic jsem neměla. Viděla jsem ve škole, jak si každý z mých vrstevníků užívá, jak...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Jsem jedináčkem v chudé rodině a dost jsem tím celou dobu trpěla. Hlavně proto, že mě doma drželi hodně zkrátka. Nikam jsem nemohla a nic jsem neměla. Viděla jsem ve škole, jak si každý z mých vrstevníků užívá, jak mají značkové oblečení a později i motorky a auta.

Každý den ihned po škole domů a pracovat

Vždy den předem jsem musela doma nahlásit, kdy další den končím. Pak jsem musela ze školy rovnou domů, kde jsem měla na stole seznam úkolů na ten daný den. Někdy toho bylo tolik, že jsem to ani nestihla.

Moje matka nechtěla nikdy ani slyšet, že bych si zašla se spolužačkou do kina nebo na kávu. Přišlo jí to zbytečné a myslela si, že doma je mi nejlíp.

Když jsem byla starší, tak jsem začala mít zájem i o kluky asi tak, jak je to v tom věku normální. Jenže ve škole toho člověk moc nenadělá a žádný z kluků na moji rodinnou situaci neměl trpělivost, aby se mnou nemohl být v běžném životě. Proto jsem nikdy žádný vztah neměla.

Postěžovala jsem si matce, ale nebylo to k ničemu

Když jsem si doma postěžovala, že ostatní se mají líp, že bych chtěla také nějakého kluka, tak jsem málem dostala přes pusu. Matka se rozčílila, že co bych s ním asi tak chtěla dělat, jestli chci, aby ze mě byla svobodná matka a žila v chudobě i s dítětem.

Táta vždy jen nevěřícně vrtěl hlavou ze strany na stranu, ale nikdy nic matce neřekl. Když matka nebyla doma, tak mě vždy uklidňoval, že až budu starší, tak to pochopím.

Jednou, když matka musela zůstat v nemocnici, tak jsem byla týden s tátou sama doma. Táta mě pouštěl, kam jsem chtěla, a tehdy to začalo.

Za ten týden jsem chtěla dohnat asi vše, co jsem zameškala

Jelikož jsem za ten týden doháněla, co se dalo, tak jsem hledala někoho na sex na jednu noc. Narazila jsem na chlapíka v baru, který se choval slušně a byl strašně sexy.

Vyspala jsem se s ním na hotelovém pokoji a když odcházel, nechal mi tam 5 tisíc. Nechápala jsem to, ale asi si myslel, že to dělám běžně za peníze.

Pět tisíc jsem snad nikdy neviděla a bylo to opravdu hodně peněz. Nechal mi tam i telefonní číslo, takže jsem s ním začala chodit pravidelně. Postupem času jsem si našla i jiné klienty a začala žít v luxusu. Dokázala jsem vydělat i 150 tisíc měsíčně.

Od matky jsem se už odstěhovala a chodím tam jednou měsíčně na oběd. I když jsem na ni naštvaná, tak jsou to rodiče a mám je ráda.

Jelikož všichni doma vědí, že umím pět světových jazyků, tak jsem řekla, že se živím jako překladatelka pro podnikatele. Proto mám tak velký příjem a pravidelně jednou za měsíc při návštěvě na obědě doma nechávám rodičům obálku se 30 – 40 tisíci.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz