24. 8. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měla jsem za sebou už více nefunkčních vztahů, které jsem ale nebrala vůbec vážně. Vždy jsem měla štěstí na frajírky, kteří nechodí jen za mnou, ale udržují si několik dalších vztahů. Jsem hodně pracovně vytížená, takže jsem to nikdy...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měla jsem za sebou už více nefunkčních vztahů, které jsem ale nebrala vůbec vážně. Vždy jsem měla štěstí na frajírky, kteří nechodí jen za mnou, ale udržují si několik dalších vztahů. Jsem hodně pracovně vytížená, takže jsem to nikdy neřešila.

S přibývajícím věkem jsem začala toužit po rodině, tak jsem hledala toho pana pravého, se kterým založím rodinu. Sama jsem stanovila pravidlo jednoho roku, tedy najít si chlapa, se kterým budu alespoň jeden rok, než začnu přemýšlet o dítěti.

Rok utekl jako voda, měla jsem s ním za sebou spoustu krásných dovolených a výletů. Vše se zdálo v pořádku, až na jeden den, kdy vyšla celá pravda najevo. Při nakupování v obchodním centru k nám přišla malá holčička a na mého přítele začala mluvit jako na svého tátu.

Tak má dítě, to bych asi ještě překousla…

V první chvíli jsem si říkala, že se to určitě nějak vysvětlí. Vysvětlilo se to zhruba za 2 minuty, kdy k holčičce přišla její maminka a mého přítele oslovila jako svého manžela. Byla to opravdu trapná situace, do které už se nikdy nechci znovu dostat.

Po tomto setkání se mě pokoušel ještě několikrát kontaktovat, ale já jsem nereagovala. Od společných přátel jsem se dozvěděla, že ho manželka vyhodila z domu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář