10. 5. 2022
Autor: Karel Fantiš
zdroj: se souhlasem Reného Strausze, the sun, idnes.cz, wikipedia

Manžel Zuzany Plačkové, kterým je René Strausz, prožívá ve svém životě o mnoho radostnější chvíle než na podzim minulého roku, kdy slavný slovenský pár sebrala policie kvůli drogám. Obvinění se neprokázalo, pár aktuálně čeká miminko a Renému se daří...

Manžel Zuzany Plačkové, kterým je René Strausz, prožívá ve svém životě o mnoho radostnější chvíle než na podzim minulého roku, kdy slavný slovenský pár sebrala policie kvůli drogám. Obvinění se neprokázalo, pár aktuálně čeká miminko a Renému se daří i na hudební scéně.

René Strausz alias Rendy vystupuje v hudebních klipech na Youtube po boku romské kapely Cico band, jejichž písně mají nádech romské hudby zremixované do moderních trendů. Jednoduchý text písní s chytlavou taneční melodií částečně připomíná i rumunské či moldavské hity.

Jeho spojení s romskou kapelou poté funguje na jedničku. Například tato píseň s názvem Jakooo má už přes 4 miliony zhlédnutí.

Rendy není rozhodně žádný excelentní zpěvák, ale šoumen, který klipy propaguje prostřednictvím vlastní osoby a svého osobitého tance, se kterým už dříve rozpoutal na slovenském Instagramu šílenství.

Podobných videoklipů, jako je ten následující, má s různými lidmi ze všech koutů Slovenska minimálně desítky. Každý z nich má poté desítky tisíc pozitivních reakcí. Bláznivé taneční kreace na chytlavou melodii jednoduše málokoho nechají chladným.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

O tom, že René společně s Cico band začal dobývat Slovensko, značí i to, že skupina je natolik populární, že už nejde jen o krátké klipy na Instagramu nebo hity na Youtube, na řadu přišlo i koncertování. Naposledy společně bavili například návštěvníky klubu v Piešťanech.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz