23. 2. 2020
Autor: Hana Maláčová
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Při studiích jsem měl kámoše, oba jsme byli střídavě zadaní a zase volní, oba jsme hledali tu pravou pro život. Jednou mi volal, abych přišel k němu, že poznal tu ženu, která by mohla být tou pravou a chtěl...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Při studiích jsem měl kámoše, oba jsme byli střídavě zadaní a zase volní, oba jsme hledali tu pravou pro život. Jednou mi volal, abych přišel k němu, že poznal tu ženu, která by mohla být tou pravou a chtěl se mi pochlubit.

Přijel jsem k němu a on celý zářil, nikdy jsem ho neviděl šťastnějšího. Hned mě představil svému novému objevu, choval se k ní jako k princezně. Společně jsme pili, povídali si, pak jsme vyšli na balkón a já se opřel o zábradlí. Ruku jsem měl za zády, aby mě studený kov nechladil do zad. Vedle mě se stejným způsobem opřela nejdříve ona a pak kamarád.

Stalo se něco, na co se nedá zapomenout. Ona mě za zády chytla pevně za ruku, podíval jsem se na ní a hned viděl, že se jí líbím. Její oči mi šeptaly, co se nahlas neříká.

Nemohl jsem to udělat

Podíval jsem se na kamaráda, jak byl šťastný a i když já jsem nikoho v té době neměl a ona se mi navíc taky líbila, prostě jsem nedokázal zradit kamaráda.

Teď jsem byl na jejich svatbě a čekají první dítě. Věřím, že i na mě to čeká.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář