16. 1. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když jsem byla mladá, tak jsem byla i hodně divoká. Ráda jsem vymetla každý večírek a prostřídala jsem tam i hodně kluků. Pořád jsem si prostě chtěla užít, dokud nebudu mít děti a budu mladá. Sem tam se na...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když jsem byla mladá, tak jsem byla i hodně divoká. Ráda jsem vymetla každý večírek a prostřídala jsem tam i hodně kluků. Pořád jsem si prostě chtěla užít, dokud nebudu mít děti a budu mladá. Sem tam se na mě někdo naštval a nejhůř to nesla moje máma.

To, že jsem spala téměř s každým klukem na vesnici, bylo veřejné tajemství

Měla jsem to opravdu hodně divoké a jediný člověk, kvůli kterému jsem se alespoň trochu krotila, byla moje máma. Ta se vždy vše dozvěděla od místních zpravodajek před krámem a potom doma i brečela, protože jsem jí prý dělala ostudu.

Před každým večírkem mi máma říkala, abych se chovala slušně, ale to mi vždy vydrželo do čtvrtého piva. Pak se to ve mně jakoby přepnulo a já jsem byla jako utržená ze řetězu.

Kluk mé nejlepší kamarádky projevil zájem a já udělala velkou chybu

Kluk mé nejlepší kamarádky, se kterou už v tu dobu byl asi dva roky, to jednou také trochu přehnal. Na tomto večírku zrovna kámoška být nemohla, takže to tam Petr trávil převážně se mnou. Okolo půlnoci už jsem měla dost a on také.

Dostal nápad, že se půjdeme projít, aby to z nás trochu vyprchalo. Po tom, co jsme ušli cca jeden kilometr, jsem s ním došla na louku, kde si lehl a řekl, ať si přilehnu. Co se dělo dál asi nemusím nikomu vykládat, ale od té doby jsem měla černé svědomí.

Kamarádka se to dozvěděla až po letech

Asi půl roku po tomto incidentu jsem měla opravdu strach, aby se to Tereza nedověděla. Mluvila jsem o tom několikrát i s Petrem, ale ten mě ujišťoval, že jí rozhodně nic neřekne. Kdyby to bylo jen na nás dvou, tak se to Tereza nikdy nedozvěděla. Jenže nás u toho někdo viděl.

Po 15 letech šla ta dotyčná osoba s pravdou ven a já tak přišla o kamarádku. Nechápu proč, když s Petrem už dávno nechodí a má svého manžela a rodinu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
3 komentáře