14. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Máme celkem mladého souseda, kterému utekla žena a nechala mu doma syna na krku. Soused je hodně pracovně vytížený a syna si často tahal s sebou na pracovní cesty. Nikdy ho to nebavilo a vždy si na to stěžoval....

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Máme celkem mladého souseda, kterému utekla žena a nechala mu doma syna na krku. Soused je hodně pracovně vytížený a syna si často tahal s sebou na pracovní cesty. Nikdy ho to nebavilo a vždy si na to stěžoval. Jednou se mi ho zželelo a nabídla jsem pomoc.

Když se vypravoval soused na třídenní pracovní cestu, tak se jeho Honzíkovi vůbec nechtělo…

Byla jsem zrovna na chodbě bytu, když jsem slyšela tříletého Honzíka vedle v bytě naříkat a plakat, že nikam jet nechce, že by chtěl zůstat doma. Ono se není čemu divit, když ho soused většinou zavře na hotelovém pokoji a nechá třeba 4 až 5 hodin čekat.

Vyšla jsem tedy před byt a čekala, až budou vyrážet. Když Honzík vyšel před byt, tak na něm bylo vidět opravdu velké zklamání a bezmoc. Snažila jsem se ho utěšit, ale bylo to marné.

Nabídla jsem tedy sousedovi, že ho pohlídám, aby ho nechal u mě. Honzíkovi se tak rozzářila tvář, že si toho všimnul i soused. S hlídáním souhlasil a odjel tedy sám.

S Honzíkem jsem si to užila a on také

Vymyslela jsem pro Honzíka program na celé 3 dny tak, aby mu nebylo smutno po tatínkovi. Byl se mnou v aquaparku, zoo, v přírodě, cukrárně, kině a na dalších místech. Když se jeho táta vrátil, tak mu Honzík všechno vyprávěl.

Soused mi několikrát děkoval a pořád mi cpal peníze. Já jsem peníze však nechtěla. Soused se mi tedy odvděčil společnou večeří, kde mi hodně nadbíhal. Netrvalo mu to dlouho a byla jsem celá jeho.

Se sousedem teď udržuji milenecký vztah a Honzíka hlídám opravdu často

Jelikož jsem byla dlouho sama, tak jsem mu dlouho neodolávala. Soused je chytrý a atraktivní. Jen je mu teprve 26 let a já si připadám, že spím se zajíčkem.

Honzíka už miluji jako svého a přemýšlím o vlastním dítěti s mladým sousedem. Nevím však, jak mu to říct, aby se nezalekl. Netuším totiž, jestli se mnou milenecký vztah neudržuje hlavně kvůli hlídání Honzíka.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz