14. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: Pixabay
Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Máme celkem mladého souseda, kterému utekla žena a nechala mu doma syna na krku. Soused je hodně pracovně vytížený a syna si často tahal s sebou na pracovní cesty. Nikdy ho to nebavilo a vždy si na to stěžoval. Jednou se mi ho zželelo a nabídla jsem pomoc.

Když se vypravoval soused na třídenní pracovní cestu, tak se jeho Honzíkovi vůbec nechtělo…

Byla jsem zrovna na chodbě bytu, když jsem slyšela tříletého Honzíka vedle v bytě naříkat a plakat, že nikam jet nechce, že by chtěl zůstat doma. Ono se není čemu divit, když ho soused většinou zavře na hotelovém pokoji a nechá třeba 4 až 5 hodin čekat.

Vyšla jsem tedy před byt a čekala, až budou vyrážet. Když Honzík vyšel před byt, tak na něm bylo vidět opravdu velké zklamání a bezmoc. Snažila jsem se ho utěšit, ale bylo to marné.

Nabídla jsem tedy sousedovi, že ho pohlídám, aby ho nechal u mě. Honzíkovi se tak rozzářila tvář, že si toho všimnul i soused. S hlídáním souhlasil a odjel tedy sám.

S Honzíkem jsem si to užila a on také

Vymyslela jsem pro Honzíka program na celé 3 dny tak, aby mu nebylo smutno po tatínkovi. Byl se mnou v aquaparku, zoo, v přírodě, cukrárně, kině a na dalších místech. Když se jeho táta vrátil, tak mu Honzík všechno vyprávěl.

Soused mi několikrát děkoval a pořád mi cpal peníze. Já jsem peníze však nechtěla. Soused se mi tedy odvděčil společnou večeří, kde mi hodně nadbíhal. Netrvalo mu to dlouho a byla jsem celá jeho.

Se sousedem teď udržuji milenecký vztah a Honzíka hlídám opravdu často

Jelikož jsem byla dlouho sama, tak jsem mu dlouho neodolávala. Soused je chytrý a atraktivní. Jen je mu teprve 26 let a já si připadám, že spím se zajíčkem.

Honzíka už miluji jako svého a přemýšlím o vlastním dítěti s mladým sousedem. Nevím však, jak mu to říct, aby se nezalekl. Netuším totiž, jestli se mnou milenecký vztah neudržuje hlavně kvůli hlídání Honzíka.

Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář