12. 8. 2020
Autor: Jana Fojtíková
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Po rozchodu s otcem svého jediného dítěte jsem se dlouho nemohla na žádného muže ani podívat. Byla jsem velmi zraněná, protože jsem si prošla nepěkným vztahem. Zůstala jsem se svojí dcerkou sama, partner se odstěhoval k jiné slečně. Zlomené srdce jsem...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Po rozchodu s otcem svého jediného dítěte jsem se dlouho nemohla na žádného muže ani podívat. Byla jsem velmi zraněná, protože jsem si prošla nepěkným vztahem. Zůstala jsem se svojí dcerkou sama, partner se odstěhoval k jiné slečně. Zlomené srdce jsem si léčila péčí o Natálku, která byla moje sluníčko.

Nová láska na sebe nenechala dlouho čekat

Jak čas ubíhal, postupně jsem se vzpamatovala a začala jsem se rozhlížet okolo sebe. A právě tehdy jsem ho potkala. Mirek na mě zapůsobil svým vybraným chováním, a tak není divu, že jsem záhy úplně propadla jeho kouzlu. Dokonce mu nevadilo, že mám malé dítě. Mirek sám děti neměl a říkal, že si vždy děti moc přál.

Brzy jsem je spolu seznámila. Natálka, které už byly tři roky, vlastně ve svém životě otce postrádala, protože její vlastní táta se o ni nezajímal. Konečně jsem si připadala zase jako žena, o kterou někdo stojí. Mirek nás obě často brával na výlety, na nichž byla Natálka úplně spokojená.

Společné bydlení s novým mužem

Když Mirek navrhl, abychom mohli začít spolu bydlet, byla jsem v sedmém nebi. Rozuměli jsme si prakticky ve všem. Navíc jsem byla docela ráda, že Mirek vlastní děti nemá, tudíž odpadne starost ve stylu – moje dítě, tvoje dítě. A tak se k nám do bytu Mirek přistěhoval a my jsme začali žít jako plnohodnotná rodina.

Zpočátku jsme si žili v pohodě. Jenže brzy jsem si všimla, že Mirek má tendenci moji Natálku vychovávat. A zdálo se mi, že je na ni zbytečně přísný a kritický. Začal mi vyčítat, že dcerka je rozmazlená a neumí poslouchat. Bohužel neváhal na ni občas zvýšit hlas a nutil ji, aby seděla na místě, když si třeba hrála a běhala po bytě. Prý je moc hlučná.

Růžové brýle mi spadly docela brzy

Mirkovi začalo vadit, že Natálce kupuji ovoce a dražší smetanové jogurty, prý by jí stačily nízkotučné, jež jsou levnější. Kolikrát také u něho neprošlo, když jsem Natálce pořídila nové oblečení nebo boty, protože z toho, co měla, už vyrostla. Mám prý pro ni nakupovat v second handu. Nechápala jsem jeho změnu chování, navíc jsem chodila do práce a na vše si vydělala.

Vrcholem ovšem bylo, když dcerka barevnými fixami pokreslila bílou stěnu v obývacím pokoji. To se Mirek rozkřičel a začal jí velmi sprostě nadávat. Dokonce ji i uhodil. Tohle jeho chování jsem už ale nevydýchala a Mirkovi jsem řekla, ať si okamžitě sbalí své věci a od nás odstěhuje. Partnera jsem si přála, ale nikoliv takového, jenž bude ubližovat mému jedinému dítěti.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz