16. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Před rokem a půl mě kamarád požádal, jestli bych neproklepnul jeho snoubenku. Byl to můj dobrý přítel a jeho přítelkyně se mi moc líbila. Cítil jsem od ní také určitou náklonnost, které si všiml i můj kamarád Petr. Proto...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Před rokem a půl mě kamarád požádal, jestli bych neproklepnul jeho snoubenku. Byl to můj dobrý přítel a jeho přítelkyně se mi moc líbila. Cítil jsem od ní také určitou náklonnost, které si všiml i můj kamarád Petr. Proto mě před jejich svatbou požádal, abych to vyzkoušel, jestli jí může opravdu věřit.

Celé se to zabalilo jako velká náhoda na společném výletě

Pořád jsem s Petrem přemýšlel, při jaké situaci to udělat. Petr pak přišel s nápadem, že si vyjedeme na společný výlet a on odjede.

Celé to bylo tak, že se s přítelkyní dohodnul, že pojedou na Slovensko do hor. Potom jí navrhnul, že by vzal svého kamaráda Milana, který prožívá těžké období.

Ona souhlasila, protože mě velmi dobře znala. Když jsem tedy s nimi dojel na místo, tak to vypadalo jako normální výlet na horách.

První den byla dlouhá procházka zakončená v místní restauraci. V tom přišel Petr, že ho šéf nečekaně odvolal a že musí další den ráno odjet. Vzal si auto a řekl, že se za dva dny vrátí.

Jeho tehdejší přítelkyně chtěla odjet, on ji však přesvědčil, aby zůstala

Markéta byla tehdy opravdu hodně naštvaná, protože se na výlet hodně těšila. Celkově byl výlet na 10 dnů, takže si říkala, že když se pak vrátí, tak si toho ještě hodně užijeme.

Jenže Petr se nevrátil. Jen jí poslal sms, že se uvidí až doma, protože musí zůstat kvůli nečekaným problémům v práci.

V tom jsem tedy já přistoupil ke své úloze v tomto plánu a začal jsem ji doslova balit. Markétě to nebyl nepříjemné, takže to šlo docela rychle.

Během dvou dní proběhla společně strávená noc

Opravdu mi stačilo jen dva dny na to, abych ji dostal do postele. Je tedy pravda, že tomu pomohlo i trochu víno v baru. Každopádně ranní probuzení z její strany bylo opravdu šokující. Strašně si to vyčítala a omlouvala se.

Zároveň mě prosila, abych Petrovi rozhodně nic neříkal. Jenže hned večer si zase vlezla za mnou do postele s tím, že na to nemůže zapomenout a chtěla by to prožít znovu. V podstatě už se z dovolené za Petrem nevrátila a nastěhovala se rovnou ke mně.

Petr se se mnou od té doby přestal bavit. Asi na začátku ani netušil, jak moc se přepočítal a jak velkou chybu udělal. Já jsem ale vlastně rád, jak to dopadlo, protože Markéta je opravdu prima ženská do života.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář