28. 4. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S dcerou jsem měl vždy pěkný vztah, jezdil jsem s ní na výlety a bral ji často do kina nebo na koupaliště. To vše zhruba do jejích 16 let, kdy už začala trochu protestovat. Říkal jsem si, že je to věkem...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S dcerou jsem měl vždy pěkný vztah, jezdil jsem s ní na výlety a bral ji často do kina nebo na koupaliště. To vše zhruba do jejích 16 let, kdy už začala trochu protestovat. Říkal jsem si, že je to věkem a nechám tomu volný průběh. Přece ji nebudu nutit k něčemu, co nechce.

Během dvou let se úplně změnila a přestala s námi komunikovat

Nikdy jsem své dceři nechtěl dávat peníze zadarmo, a to jich máme s manželkou nadbytek. Chtěl jsem, aby věděla, že peníze nejsou bez práce. Ona však vždy chtěla to nejlepší, ten nejlepší mobil, ten nejlepší počítač i hodinky.

Manželka jí na to vždy dala, ale dodržovala mé zásady a dcera za to musela něco udělat, například měsíc obsluhovat myčku nebo se celé léto starat o trávník na zahradě.

Myslel jsem si, že pro ni děláme to nejlepší a tak se v ní zakoření základy dobrého přístupu k penězům.

Když jí bylo 18, tak se často vracela domů pozdě a peníze už nechtěla

Přesto však chodila pořád v něčem novém a dokonce si pořídila auto asi tak za 300 tisíc korun. Nechápal jsem, kde na to bere, vždyť přece jen pořád chodila do školy. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem si začal zjišťovat více informací.

Vlezl jsem jí do počítače i telefonu, ale tam jsem nic nenašel. Jednoho dne jsem se ji rozhodnul sledovat. I když byla manželka proti, tak jsem od ní zároveň cítil, že by jí to také zajímalo. Sledoval jsem dceru od té chvíle, co odjela z domu.

Jel jsem za ní asi 50 km až k nějakému luxusnímu domu

Docela mě překvapilo, že jede tak daleko, až najednou zastavila u dost luxusního domu. Vešla dovnitř a vylezla asi za dvě hodiny. Odtud jela zpátky domů. Nechápal jsem to, ale myslel jsem si, že si našla bohatého přítele.

Další den, kdy dcera znovu opouštěla dům, jsem se za ní vydal ze zvědavosti, jestli pojede do stejného domu. Jela úplně na opačnou stranu a tentokrát zastavila na parkovišti u luxusního SUV. Vešla do auta a mně už začalo být jasné, o co se tady jedná.

Po pár minutách jsem se připlížil k autu a viděl jsem tam svoji dceru, jak obšťastňuje starého pána. Odplížil jsem se pryč a s dcerou už tři měsíce nemluvím. Nevím, jak tady k tomu přistupovat, abych s ní neztratil úplně kontakt, ale tohle zjištění mě opravdu úplně rozhodilo.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz