16. 12. 2021
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce Miss Czech Republic, the sun, idnes.cz, wikipedia

Dvaadvacetiletá Barbora Aglerová, která skončila v soutěži Miss Czech Republic na čtvrtém místě, odhodila veškeré zábrany. Přítelem tmavovlasé modelky je hokejový brankář Libor Kašík, který hájí v české extralize branku Zlína. Nyní se svým počínáním na sociálních sítích postaral...

Dvaadvacetiletá Barbora Aglerová, která skončila v soutěži Miss Czech Republic na čtvrtém místě, odhodila veškeré zábrany. Přítelem tmavovlasé modelky je hokejový brankář Libor Kašík, který hájí v české extralize branku Zlína. Nyní se svým počínáním na sociálních sítích postaral pár o značný rozruch.

Modelka totiž na svém Instagramu zveřejnila video, ve kterém jí přítel odhaluje hrudník. Brankáři se sice letos v dresu Zlína chytat puky příliš nedaří, protože jeho tým je až na posledním místě tabulky, ale svou přítelkyni si chytit na správných místech rozhodně umí.

V Instagram stories, které sdílela Barbora Aglerová, je vidět, jak modelka leží v posteli a brankář ji zprvu nevinně objímá. Po chvíli však zajede pod svršek a odhalí celý její hrudník. Odhalené záběry mohli v daný moment vidět desetitisíce sledujících.

Modelka si svůj hrudník nechala nedávno vylepšovat, a tak je možné, že se chtěla ona nebo její přítel tímto neobvyklým způsobem pochlubit veřejnosti.

Jedno je však jisté, zlínského brankáře Kašíka tento počin proslaví daleko více než jeho letošní výkony v bráně.

Pro brankáře by mohl mít úlet i sportovní dohru. „Libor Kašík patří mezi nejkvalitnější brankáře extraligy a jedná se o jeho soukromou záležitost. Nedošlo tam k žádnému porušení zákona nebo něčemu takovému, takže to nebudeme komentovat. Je to pro nás čerstvá záležitost. Pokud to budeme řešit, tak interně. Určitě ne veřejně,“ uvedl pro TN.cz marketingový manažer týmu Berani Zlín.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz