28. 8. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Nikdy jsem nechtěla v životě pracovat, proto jsem si už od 18 let hledala movitější přítele. Vždy jsem tak měla to štěstí a nemusela chodit do práce. Přesto jsem si užívala luxusního života, drahých aut a dovolených. Posledních 8...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Nikdy jsem nechtěla v životě pracovat, proto jsem si už od 18 let hledala movitější přítele. Vždy jsem tak měla to štěstí a nemusela chodit do práce. Přesto jsem si užívala luxusního života, drahých aut a dovolených.

Posledních 8 let jsem byla milenkou vlivného podnikatele

V posledních 8 letech jsem si žila opravdu jako v bavlnce. Přímo na oslavě třicátých narozenin jsem potkala v baru šarmantního chlapíka v obleku, který mě ještě ten večer dostal do postele. Byl úžasný a plný energie. Jediná jeho vada na kráse byla ta, že měl doma ženu a dvě malé děti.

Děti miloval, a proto nechtěl jejich matku opustit. Zároveň ani ze mě nedělal blbce a tohle mi řekl rovnou. Řekl mi, že si s ním můžu žít na vysoké noze, můžeme si užívat, ale on se vždy večer vrátí za svojí rodinou, protože jeho děti jsou pro něj vše.

Já souhlasila, protože mi šlo hlavně o sebe a můj luxusní život

Celé to fungovalo tak, že jsem od něj dostala drahé auto, byt a kreditní kartu. Na kartu mi každý týden chodilo 25 tisíc korun. Na to, že jsem nemusela platit vůbec nic, tak jsem si žila opravdu dobře a dny jsem trávila po kavárnách, nákupech nebo na výletech.

On za mnou chodil do bytu jako domů, ale opravdu každý den večer odjížděl za rodinou. Jezdil se mnou na dovolené co dva měsíce. Doma se vždy vymluvil na pracovní cestu a odcestoval se mnou na týden až deset dnů na dovolenou.

Byl to skvělý život, který mi teď ale skončil

Když to zpětně hodnotím, tak ani vlastně nevím, co jsem čekala. Jednoho dne mi oznámil, že už to takhle pokračovat nebude. Později jsem zjistila, že si našel mladší holku. Byla jsem na něj strašně naštvaná a chtěla jsem to jít všechno říct jeho ženě.

S postupem času jsem si ale uvědomila, že ona ta vina není na jeho straně. On mi to vlastně vše dopředu řekl. Kdybych nebyla hloupá a vycouvala z toho zavčas, tak jsem nemusela mít 38 a být sama bez dětí, které bych chtěla.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář