19. 2. 2023
Autor: Michaela Romanová
zdroj: se souhlasem Madonny, the sun, idnes.cz, wikipedia

Na červeném koberci letošních cen Grammy se vystřídala celá řada umělců. Vystoupila na něm i hvězda osmdesátých a devadesátých let minulého století – americká zpěvačka Madonna. Možná si měla na sebe připnout cedulku se jménem, protože někteří fanoušci ji...

Na červeném koberci letošních cen Grammy se vystřídala celá řada umělců. Vystoupila na něm i hvězda osmdesátých a devadesátých let minulého století – americká zpěvačka Madonna. Možná si měla na sebe připnout cedulku se jménem, protože někteří fanoušci ji sotva poznali. Proč taková dramatická proměna vzhledu?

Kdyby tak existoval elixír mládí

Stárnutí je přirozeným životním procesem, kterému se nikdo nevyhne. Pouze ti, kteří zemřeli mladí, zestárnout nestihli. Ostatní žijící lidé se musejí smířit s tím, že krása i mládí jsou pomíjivé a jednou se dostanou do pozice, kdy se o nich bude hovořit jako o seniorech.

Kdyby tak existoval elixír mládí, jeho vynálezce by byl miliardářem, lektvar by se prodával po hektolitrech a celebrity jako Madonna by pro něj stáli v první řadě. Nic takového bohužel zatím vynalezeno nebylo, alespoň existují estetické plastické operace a různé kosmetické procedury, které dokážou stárnutí trochu pozastavit. Zdá se, že čtyřiašedesátiletá Madonna jim zcela propadla.

(Ne)stárnoucí Madonna

Po šedesátce má málokdo obličej bez vrásek. Až na Madonnu, jejíž vyžehlená pleť její fanoušky přímo vyděsila. Mohou za to kosmetická vylepšení nebo operace, které si dopřává plnými doušky.

Madonna si prostě nechce přiznat, že ve věku 64 let už sexy symbolem sotva bude, když má okolo sebe zástupy mladých a krásných kolegyň. Celebritám, které si neumějí přiznat věk, se stárne hodně špatně. Je to škoda, že Madonna nestárne s grácií.

Kdo to je? Madonna 2023

Když se poté Madonna zjevila na nedávném udělování cen Grammy 2023 v dlouhém černém blejzru s maxi sukní, bílé košili s uvázanou černou kravatou a síťových punčochách, více než oblečení si její příznivci všímali toho, jak vypadá její obličej. Je to ještě vůbec ona?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Madonna však celý svůj život nějakým způsobem provokuje. Tentokrát vsadila na účes jako princezna Leia ze Star Wars. Copánky se ale k jejímu věku opravdu nehodí. Možná si zpěvačka myslela, že ji omladí. Copak si Madonna připraví pro své příznivce příště? A poznají ji vůbec? Letos to už bylo na hraně.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz