11. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měla jsem přes 8 let vztah s přítelem, se kterým jsem začala plánovat svatbu. Přítel mě před rokem požádal o ruku, takže jsem měla plány na svatbu již téměř hotové. Všechny přípravy však skončily v okamžiku, kdy jsem ho...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měla jsem přes 8 let vztah s přítelem, se kterým jsem začala plánovat svatbu. Přítel mě před rokem požádal o ruku, takže jsem měla plány na svatbu již téměř hotové. Všechny přípravy však skončily v okamžiku, kdy jsem ho potkala ruku v ruce s mou matkou při procházce městem.

Při procházce městem jsem zahlédla svou matku s nějakým mladíkem

Moje matka byla už dlouho sama, takže bych jí nějaký vztah rozhodně přála, ale rozhodně ne s mým přítelem. Když jsem matku viděla, tak jsem se rozhodla jít za ní, abych viděla, koho si našla.

Když jsem přišla blíž, tak jsem poznala Tomáše. To byl můj přítel, kterého jsem si měla za dva měsíce brát. Jejich výraz vypadal opravdu překvapeně a na obou bylo vidět, že se snaží rychle vymyslet nějakou výmluvu, ale já jsem je delší dobu sledovala a chování jasně napovídalo, že se jedná o milenecký pár.

Tomáš se z toho snažil vykroutit opravdu ubohou výmluvou

Můj expřítel se z celé situace snažil vybruslit pomocí opravdu trapné výmluvy, že mi s matkou vybírají společně dárek k narozeninám. Na otázku, proč se u toho drží za ruce, mi dopověděl, že přece budou rodina, tak o nic nejde.

Okamžitě jsem ho uzemnila pohledem a řekla mu, že to snad nemůžou myslet vážně. Přeci nejsem pitomá a vím, co jsem viděla. V tom se mi matka začala omlouvat. Utekla jsem a dva měsíce jsem se ani jednomu neozvala.

Po dvou měsících se mi to rozleželo v hlavě a šla jsem za matkou

Po dvou měsících přemýšlení jsem došla k závěru, že vlastně mohu být ráda. Takového člověka bych si asi rozhodně vzít nechtěla, protože by mi pravděpodobně utekl dřív či později jinam.

Když jsem přišla za matkou domů, tak byla překvapená. Okamžitě mi padla kolem krku a sypala na mě jednu omluvu za druhou.

Odpustila jsem jí, protože mi ukázala pravdu o mém bývalém příteli a naší lásce. Matka už s Tomášem také není, protože ji vyměnil za jiný mladší model.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
3 komentáře