22. 7. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Na stavbě domu jsem se s manželem opravdu nadřela. Jelikož byl náš rozpočet dost omezený, tak se muselo dělat téměř vše svépomocí. Chodilo se tam vždy po práci, takže se stavba nějaký ten rok táhla. Když se konečně dům dokončil,...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Na stavbě domu jsem se s manželem opravdu nadřela. Jelikož byl náš rozpočet dost omezený, tak se muselo dělat téměř vše svépomocí. Chodilo se tam vždy po práci, takže se stavba nějaký ten rok táhla. Když se konečně dům dokončil, tak mám problém v něm bydlet.

Stěhování a vybavování nového domu bylo fantastické

Hodně jsem si užila vybavování našeho nového domu. Máme dvě krásné dcery, které mají každá v domě svůj pokojíček. Vybavení jsem kompletně nechala na nich, protože jedné je 12 a druhé 10 let. Zavezla jsem je do obchodu s nábytkem a dekoracemi a nechala jsem je do pokojíčku vybrat si vše, co uznají za vhodné.

Musím říct, že se jim to i přes jejích nízký věk dost povedlo a pokojíčky mají obě nádherné. Manžel jim to vymaloval veselými barvami a já jsem jim nalepila všechny různé tapetové obrázky, které měly koupené z obchodu s dekoracemi.

Vybavení celého domu jsem měla na starosti já

Jelikož manžel kolem domu stále ještě něco dodělával, tak já jsem měla na starosti kompletní vybavení zbytku domu. Vše se mi nakonec podařilo sladit do nádherně vypadajícího interiéru a v domě jsem se cítila konečně jako doma.

Jediná věc, se kterou jsme měli tehdy problém, byl výběr sedačky. Moc se mi líbila jedna sedací souprava, která ale nebyla vůbec pohodlná. Manžel byl raději pro pohodlnější sedací soupravu.

Když byl dům kompletně zařízen, tak se nám do domu vkradl maskovaný muž

V novém domě jsem se cítila velice bezpečně, bylo tam dokonce z části namontované bezpečnostní zařízení, které však nebylo plně v provozu.

Jednou v noci jsem však uslyšela ze spodního patra strašný ruch. Myslela jsem si, že je to jedna z dcer, tak jsem se tam šla podívat. Překvapila jsem zde maskovaného muže, který se nám hrabal ve věcech. Když mě uviděl, tak se proti mně rozběhnul a porazil mě na zem. Ihned potom utekl a to už přiběhl i manžel.

Od té chvíle mě znervózní každý podivný zvuk v domě a nedokážu tu být vůbec v klidu. Byl to pro mě opravdu otřesný zážitek a strašně mě to mrzí, protože to je můj vysněný dům, na kterém jsme všichni hodně dřeli, ale chci odsud pryč.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz