Mirek (33): Vánoce jsem měl jako dítě strašně rád, teď jsou pro mě spíše utrpení
Vánoce jsem měl vždy spojeny s klidem a pohádkami u televize. Každý rok jsem se nemohl dočkat a odpočítával jsem každý den do Vánoc. Celou dobu jsem se mohl válet u televize a sledovat jednu pohádku za druhou, nemusel jsem vůbec...