9. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Dlouhou dobu jsem zkoušela štěstí ve sportce nebo ve stíracích losech. Asi po 4 letech neúspěchu jsem si řekla, že tudy cesta rozhodně nevede a přestala jsem hrát sportku i kupovat losy. Místo toho jsem se začala věnovat sportovnímu...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Dlouhou dobu jsem zkoušela štěstí ve sportce nebo ve stíracích losech. Asi po 4 letech neúspěchu jsem si řekla, že tudy cesta rozhodně nevede a přestala jsem hrát sportku i kupovat losy. Místo toho jsem se začala věnovat sportovnímu sázení.

Vždy jsem sázela jen malé částky a dlouhé tikety

I sázení na sport jsem měla spíš jako takovou loterii. Bála bych se sázet vysoké částky, tak jsem si vždy do svého účtu poslala tisíc korun, které jsem prosázela na různé dlouhé tikety po 10 korunách. Dělala jsem to hlavně kvůli napětí.

Měla jsem vždy poskládané opravdu dlouhé tikety, kde jsem měla třeba 20 až 40 zápasů. Díky tomu jsem vždy měla obrovský kurz, který by při sázce 10 korun znamenal několik set tisíc nebo milionů.

Přítel si ze mě dělal srandu, že pokud mi to někdy vyjde, tak se bude do smrti starat o domácnost.

Jednoho dne mi to opravdu vyšlo a já se stala milionářkou

Jednoho dne se mi poštěstilo a já jsem za svou sázku 10 korun vyhrála osm a půl milionu korun. Měla jsem obrovskou radost, kterou jsem si nenechala pro sebe.

Jakmile se to však rozkřiklo, tak jsem měla několik návštěv s prosbou o peníze. Pár desítek tisíc jsem půjčila, ale pak jsem to musela zastavit.

Každý chtěl půjčit peníze, ale nikdo je nechtěl vracet

Každý po mně chtěl peníze, a to nejenom rodina, ale také kamarádi, které jsem i nějakou dobu neviděla.

Brzy toho ale bylo příliš a navíc ne každý půjčené peníze vrátil. Musela jsem to utnout, a tak jsem přestala peníze půjčovat. Někdy je to opravdu složité, protože každý vám vysvětluje svůj důvod, který k tomu má.

Když jsem někoho odmítla, tak jsem se pak dozvěděla, jak mě u dalších známých pomlouval. Není to opravdu lehké hospodařit s tolika penězi. Kdybych se měla znovu rozhodnout, tak to rozhodně udělám tak, aby o mé výhře nikdo nevěděl.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz