17. 2. 2023
Autor: Michaela Romanová
Ulice
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

V Ulici to zase pěkně žije. Vandě nestačily špatné zkušenosti z Kanady, opět se svou vinou ocitá v kruhu nedostatku peněz, který řeší jednou návštěvou kasina za druhou. Prohraje Vanda všechny peníze, které jsou určené na svatbu? Luděk je...

V Ulici to zase pěkně žije. Vandě nestačily špatné zkušenosti z Kanady, opět se svou vinou ocitá v kruhu nedostatku peněz, který řeší jednou návštěvou kasina za druhou. Prohraje Vanda všechny peníze, které jsou určené na svatbu?

Luděk je šetřílek, dokonce ani za svatbu se mu nechce moc utrácet, o čemž svědčí, že dal Vandě zásnubní prsten, který byl určen pro Blanku. Vanda je úplný opak Luďka, s penězi zacházet prostě neumí. Ráda se obléká, kupuje nové věci, a rozhodně se nechce s přípravou svatby omezovat.

Jenže jak sehnat tak rychle větší obnos peněz, aby mohla mít dokonalou svatbu? Jedinou možností je podle ní výhra v kasinu, která se jí nedávno poštěstila,

Vanda prohrála svatební šaty

Vanda nabyla zřejmě dojmu, že když se jí podařilo jedenkrát vyhrát, štěstí ji neopustí ani podruhé. Ještě minulý týden si Vanda mohla v poklidu užívat přípravy na svatbu.

Navštívila Gábinu, pro kterou měla nachystaných 15 tisíc na svatební šaty. Gábina si zatím vzala pouze část, a tak Vandě desítka zbyla. Jakmile vyšla ven, její kroky okamžitě vedly do kasina, kde peníze určené na svatební šaty prohrála.

Vanda věří horoskopu a dál jde pokoušet štěstěnu

Ani další návštěva kasina nedopadla podle Vandiných představ. Kromě toho, že už nemá ani na svatební šaty, prohraje dalších 60 tisíc, což přesahuje i Luďkův rozpočet, který uvolnil na svatbu.

Štěstí při Vandě nestojí a vypadá to, že její touha po dokonalé svatbě ji stáhne ke dnu. Ke všemu si půjčí 150 000 Kč od lichváře. Myslí si, že na splátky vyhraje?

Luděk jí navrhne dřívější termín svatby

Vanda tak přichází o desítky tisíc, ocitá se v dluzích, a k tomu všemu ji zatlačí do kouta i Luděk, který jí nabídne dřívější termín svatby, přesně jak si to Vanda přála. Jenže datum 11. března je za dveřmi a Vanda prohrála všechny peníze na svatbu. A co teď? Kde sehnat všechny ty peníze, když prohrála dohromady celých 300 000 Kč?

Jak to s Vandou bude pokračovat, můžeme sledovat v následujících dnech. Otázkou je, zda se ke všemu Luďkovi přizná nebo propadne hazardu natolik, že se začne zadlužovat stále více.

Zdroj: TV Nova, autorský text

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz