2. 6. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když sestra doma oznámila, že se bude vdávat, měla jsem radost i za ni. Se svým přítelem je už šest roků a ve 28 letech si myslím, že už má skutečně čas na vdávání a založení rodiny. Krátce na...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když sestra doma oznámila, že se bude vdávat, měla jsem radost i za ni. Se svým přítelem je už šest roků a ve 28 letech si myslím, že už má skutečně čas na vdávání a založení rodiny. Krátce na to jsem se dozvěděla, že i David od sousedů, který má 24 let, se má ženit. Nedávno jsem ale byla svědkem něčeho, co bych raději ani neviděla.

Jsem pozvaná na obě svatby, mám s tím však velký morální problém

Když jsem jednoho dne uklízela okolo bazénu a pak odnášela věci do stodoly, kterou máme asi 30 metrů za domem, tak jsem se ve stodole trochu zdržela, abych vše zařadila do regálů. Můj táta je na to totiž vysazený a vše musí mít své přesné místo.

Když jsem byla ve stodole, tak jsem najednou uslyšela zavrzání dveří. Otočila jsem se a viděla sestru s Davidem, jak se vedou za ruce. Bylo mi to divné a tak jsem se ukryla za policemi.

Díky tomu jsem se stala svědkem jejich hodinového dovádění, kdy jsem musela být zticha. Po hodině David odešel a sestra tam ještě chvíli ležela s telefonem v ruce. Když i ona odešla, tak jsem mohla jít domů.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli to sestře říct nebo ne

Opravdu jsem nevěděla, jestli se mezi ní a jejím snoubencem něco stalo nebo ho prostě jen tak podváděla. Když o týden později přijel její snoubenec k nám domů, tak se sestra chovala, jako by se nic nedělo.

Stejný obrázek jsem potom viděla přes plot o den později u sousedů, když se tam David objímal se svou nastávající ženou.

Teď však nevím, co mám dělat. Mám jít na obě svatby a tvářit se, že se nic nestalo? Co když tohle bude pokračovat i po svatbě?

Jsem na sestru i Davida naštvaná a snažím se jim vyhýbat

Sestra se mě už několikrát ptala, co se mi stalo, že jsem na ni nepříjemná a nemluvím s ní, ale já jí nikdy neopověděla.

Nikdy jsem nevěru nechápala a hodně mi to vadí, když takhle někdo někoho podvádí. A ještě před svatbou? Jak asi mohou tato manželství později dopadnout? Jsem z toho pořád celá špatná.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
2 komentáře