12. 3. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželem jsem se seznámila asi před 7 lety a hned jsem věděla, že je to ten pravý. Po 2 letech přišla svatba a potom i děti. Pro okolí jsme vypadali jako velmi spokojená rodina, která má navíc i oporu...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželem jsem se seznámila asi před 7 lety a hned jsem věděla, že je to ten pravý. Po 2 letech přišla svatba a potom i děti. Pro okolí jsme vypadali jako velmi spokojená rodina, která má navíc i oporu v prarodičích.

Navenek jsme působili úplně jinak, než jak to bylo ve skutečnosti

S příchodem druhého dítěte se v manželovi něco změnilo a začal se zajímat více o svoji práci než o nás. A tak jsem byla sama doma s dětmi a cítila se nemilovaně.

Potom jsem ale narazila na velmi pěkného muže, který mě neskutečně přitahoval. Nevím, čím to bylo, ale každou volnou chvíli jsem chtěla být s tím mužem. A tak se stalo, že jsme se stali milenci. Náš vztah jsme udržovali přibližně půl roku, ale to jsem nevěděla, jakou cenu za tento vztah zaplatím.

Jednou jsme se neuhlídali a přistihl nás tchán

O jednom víkendu byl manžel v zahraničí na služební cestě a děti byli na hlídání u rodičů od manžela. Měla jsem tedy volný dům a velkou touhu setkat se se svým milencem. Proto jsem ho pozvala ke mně domů a strávili jsme spolu celé dva dny.

V neděli dopoledne někdo zazvonil u dveří, ale já neotevřela. Bohužel to byl tchán, který potřeboval náhradní oblečení pro mého syna. Jelikož si byl ale jistý, že jsem doma, tak obešel náš dům, zaťukal v ložnici na okno a podíval se dovnitř. Tam uviděl nás dva v posteli.

Myslela jsem, že mě čeká rozvod. To, co ale přišlo, je snad ještě horší

Když tchán odhalil moji nevěru, tak jsem byla přesvědčená, že to řekne manželovi a ten mě vyhodí na ulici. Když jsem si o tom incidentu chtěla ale s tchánem promluvit, tak jsem nestačila zírat.

Řekl mi, že na to zapomene, pokud s ním strávím noc. Vůbec nechápu, jak mi tohle mohl navrhnout. Potom mi ale začal vyhrožovat, že se postará o to, abych své děti už nikdy neviděla a abych skončila sama a bez peněz.

Nevěděla jsem, co mám dělat, ale věděla jsem, že nechci o své děti přijít. Proto jsem souhlasila. Strávili jsme spolu jednu noc a já doufala, že tím to bude zapomenuto.

To jsem se ale mýlila. Od té doby jsme spolu strávili už několik nocí, protože pokaždé mi zase začne vyhrožovat. Nevím, jak z toho ven, ale o své děti rozhodně nechci přijít.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
10 komentářů