10. 4. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Ženil jsem se brzo, protože moje tehdejší přítelkyně otěhotněla, když nám bylo 18 let. Požádal jsem ji ihned o ruku z toho důvodu, aby se syn nenarodil do nesezdané rodiny. Našich prvních 5 let probíhalo jako z pohádky, pak...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Ženil jsem se brzo, protože moje tehdejší přítelkyně otěhotněla, když nám bylo 18 let. Požádal jsem ji ihned o ruku z toho důvodu, aby se syn nenarodil do nesezdané rodiny. Našich prvních 5 let probíhalo jako z pohádky, pak jsem ale začal mít finanční potíže a musel jsem změnit práci.

V nové práci jsem potkal přitažlivou Lucii

Hledal jsem zaměstnání, kde by se dalo dobře vydělat. Začal jsem pracovat v logistickém centru, kde se díky třísměnnému provozu a možnosti brát si hodně směn daly vydělat opravdu slušné peníze. V práci jsem trávil hodně času společně s kolegyní Lucií, díky které jsem se do práce vždy těšil.

Byla to příjemná a přitažlivá holka, se kterou byla vždy velká sranda. Jednoho večera na noční směně jsem s ní zůstal v celé firmě sám. Od té doby jsme spolu udržovali milenecký poměr, který mi ze začátku vyhovoval.

Měl to být jen nezávazný vztah

Ze začátku to fungovalo opravdu perfektně. Užíval jsem si s ní to, co jsem s manželkou nikdy nezažil. V práci jsem trávil opravdu hodně času a byl jsem celkově spokojený. Paradoxně i moje manželka byla spokojená, protože jsem začal nosit domů více peněz díky času trávenému v práci.

Jednoho dne mi však Lucie oznámila, že si mě chce vzít a udělá pro to všechno. Hodně mi tehdy zatrnulo, protože jsem ji bral prostě jen jako milenku a v životě jsem si nedokázal představit opustit svoji rodinu. Tehdy mi došlo, jakou chybu jsem vlastně udělal a chtěl okamžitě všechno ukončit.

Od té chvíle začalo peklo v práci i v životě

Lucii jsem několikrát důrazně oznámil, že už s ní nechci mít nic společného. Ona to však nedokázala pochopit a začala se v práci ke mně chovat jako ke svému příteli. Nebylo mi to vůbec příjemné před ostatními, takže jsem se snažil vyhledávat směny, kde na ni nenarazím.

Tím jsem si však vůbec nepomohl, protože po příchodu do práce mě čekalo na stole několikrát velké srdíčko nebo vzkaz přilepený na šatní skřínce. Vždy vše nastražené tak, aby si toho všimlo co nejvíce lidí.

Nejtvrdší rána pro mě byla, když jsem přišel jednoho dne domů a tam seděla u kafíčka moje manželka i bývalá milenka. Tehdy jsem se opravdu zapotil, protože to bylo velmi nepříjemné. Lucie si počkala, jakmile přijdu domů a vše oznámila mé manželce. Ta mě okamžitě vyhodila z domu a já jsem teď zůstal sám.

Opravdu všeho lituji a vím, jaká to byla chyba. Manželka se se mnou nechce vůbec bavit a já tak nemám ani rodinu, ani práci, ze které jsem musel na tlak vedení odejít kvůli nepříjemnostem s Lucií.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
10 komentářů