6. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Mám dlouhodobý vztah s přítelem, se kterým jsem 12 let. Je strašně moc hodný a pěkně se o mě stará. Už dokonce začínáme uvažovat o svatbě a dítěti. Vše se navenek zdá v pořádku, máme nově postavený dům, pěkné...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Mám dlouhodobý vztah s přítelem, se kterým jsem 12 let. Je strašně moc hodný a pěkně se o mě stará. Už dokonce začínáme uvažovat o svatbě a dítěti. Vše se navenek zdá v pořádku, máme nově postavený dům, pěkné nové auto a také nadprůměrný příjem. Jsme tedy dobře zajištění, protože nemusíme platit ani hypotéku díky rodičům. Na celém tomto harmonickém vztahu je jen jedna vada, a to je má touha po jiném muži.

S přítelem jsem spokojená, jen si jednou za čas musím odskočit jinam

Začalo to asi během třetího roku našeho vztahu, kdy jsem se zapomněla s kolegou na firemním večírku a byla jsem u něj přes noc. Zažila jsem obrovské vzrušení, které doma nemám, ale přesto jsem si to dlouhou dobu vyčítala. Po tomto incidentu bylo jasné, že už to nikdy nesmím udělat.

Vydrželo mi to asi rok, kdy jsem se zakoukala do mladíka, který seděl kousek ode mě na baru. S ním jsem zažila zase obrovské vzrušení a prožila nádhernou noc.

Nevím, proč nám to s přítelem takhle nejde, nebo jestli je to tím, že takto zažívám pocit nějakého nebezpečí z odhalení, a to mě životně naplňuje.

Smířila jsem se s tím

Tato situace se ještě několikrát opakovala. Vždy jsem byla delší dobu v pohodě a doma, ale jednou za čas jsem prostě potřebovala pořádný úlet.

Pak jsem se vždy vrátila domů a vše bylo v pořádku. Jediné, co bylo špatné, bylo mé svědomí. Vyrazila jsem to dokonce řešit k psycholožce. Ani ta mi s tím však nedokázala pomoci.

Musela jsem se tedy smířit s tím, že budu s přítelem žít spokojený život a jednou za čas si najdu pobavení jinde.

Možná všechno změní naše plánované miminko, ale uvidíme, jak to celé dopadne. Musím si však dávat obrovský pozor, aby mě přítel neodhalil. Nikdy by mi to neodpustil.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
5 komentářů