25. 8. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Asi před 5 lety jsem náhodou přišla na švagrovu nevěru, když jsem ho viděla sedět v kavárně s cizí paní. Myslela jsem si, že jde o nějakou zákaznici, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Nešla jsem je ani pozdravit, takže...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Asi před 5 lety jsem náhodou přišla na švagrovu nevěru, když jsem ho viděla sedět v kavárně s cizí paní. Myslela jsem si, že jde o nějakou zákaznici, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Nešla jsem je ani pozdravit, takže švagr nevěděl, že jsem ho viděla.

Situace se několikrát opakovala…

Tato situace se párkrát opakovala, až jsem ho viděla jít s onou slečnou ruku v ruce. Tehdy mi to nedalo a sledovala jsem je. Došla jsem před panelák, kde nejspíš ona paní bydlí. Ten den jsem nikam nespěchala, tak jsem si říkala, že tam počkám, než švagr půjde ven.

Trvalo to asi dvě hodiny, kdy švagr vycházel z domu. Rychle jsem ho zastavila a zeptala se ho, co tady dělá. Pohotově mi odpověděl, že byl u zákaznice opravovat počítač.

Na to jsem mu řekla, že jsem ho s tou paní viděla několikrát a dneska i to, jak se s ní vede za ruku. V tom mi přestal lhát a vše mi přiznal. Přiznal se, že už to s ní táhne 6 let, ale že se s ní chce rozejít.

Domluvila jsem se s ním, že budu mlčet

Se švagrem jsem se domluvila, že sestře nic neřeknu, pokud se s ní rozejde. Asi po dvou měsících se s ní opravdu rozešel a švagr byl jen s mojí sestrou. Dala jsem si hodně záležet, abych na to dohlídla. Když sestra podruhé otěhotněla, tak jsem si myslela, že už bude vše v pořádku, a že se švagrova nevěra nikdy neprovalí.

Jenže sestra našla při velkém úklidu spoustu účtenek od šperků, které nikdy nedostala. Švagra se na to ihned zeptala, a ten se jí přiznal. Rovnou jí i řekl, že já jsem o všem věděla. Situace dopadla tak, že se sestra se mnou nebaví, a podle jejích slov mě nechce nikdy vidět. Jsem za to na švagra hrozně naštvaná, ale částečně si to i sama vyčítám.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz