17. 8. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Svoje loučení se svobodou jsem si představovala jako ve filmu. Když jsem byla malá, tak jsem několikrát myslela na svůj svatební den, že určitě budu nejkrásnější nevěsta. Loučení se svobodou jsem začala vnímat u kamarádek a doufala jsem, že...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Svoje loučení se svobodou jsem si představovala jako ve filmu. Když jsem byla malá, tak jsem několikrát myslela na svůj svatební den, že určitě budu nejkrásnější nevěsta. Loučení se svobodou jsem začala vnímat u kamarádek a doufala jsem, že budu mít svoje loučení jako ve filmu.


Nečekané překvapení, na které nezapomenu do konce života

Moje svědkyně mi společně s kamarádkami zařídila opravdu nádherné loučení se svobodou, jaké jsem si dopředu snad ani nedokázala představit. Nevěděla jsem, kdy přesně budu rozlučku mít a do poslední chvíle jsem si myslela, že si ji budu muset uspořádat sama. Měla jsem to v plánu přesně týden před svatbou.

Dva týdny před svatbou před obědem mi zavolala kamarádka, která mi dělala svědkyni na svatbě, jestli bych s ní dneska neskočila na oběd, že probereme nějaké zařizování kolem svatby. Měla jsem ten den čas, tak jsem souhlasila. Byla jsem s ní domluvena o půl 12, že mě vyzvedne před domem.

Zhruba v 11 hodin mi volala, jestli bych si s sebou nechtěla vzít i plavky, že potom skočíme k jejím rodičům na bazén, že jsou na dovolené. Tak jsem se těšila na příjemný den u bazénu.

Ve dvanáct hodin přišlo první překvapení

Místo starého auta, kterým kamarádka jezdí, přijela k domu limuzína. Nedívala jsem se na ni, protože jsem si myslela, že jede pro někoho jiného. Najednou jsem viděla, jak z limuzíny vystupuje moje svědkyně a říká mi, že se plán trochu změnil, a že bych si měla nastoupit.

V limuzíně jsem měla všechny své kamarádky a začala parádní jízda. Prvně přišel na řadu luxusní oběd, potom aquapark a nakonec nás limuzína zavezla do koktejlového baru, který byl rezervován jen pro moje loučení se svobodou.

Rozlučka se protáhla do 6 ráno, kdy už nás z koktejlového baru vyhazoval číšník. Měla jsem tam několik her, striptýz, dostala jsem spoustu dárečků a nádherné triko s nápisem nevěsta.

Celkově jsem si den velice užila a jsem ráda, že to přišlo takhle nečekaně. Mohu si říct, že jsem zažila opravdu parádní loučení se svobodou s limuzínou, tak jako je to ve filmu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz