19. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

TV Nova odstartovala vysílání reality show Survivor Česko & Slovensko, o které sama tvrdí, že jde o nejdrsnější soutěž. Kmeny tvoří na jedné straně celebrity a na druhé straně fanoušci z řad obyčejných lidí. Už během prvního dílu došlo...

TV Nova odstartovala vysílání reality show Survivor Česko & Slovensko, o které sama tvrdí, že jde o nejdrsnější soutěž. Kmeny tvoří na jedné straně celebrity a na druhé straně fanoušci z řad obyčejných lidí. Už během prvního dílu došlo k drobným zraněním a odstoupení jedné z celebrit.

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil nastoupil do soutěže Survivor Česko & Slovensko mezi celebritami jako jeden z členů kmene Mao. Po psychických problémech, které se u něj projevily, odstoupil už před první hrou o imunitu. V té kmeny hrají o to, ze kterého kmene se bude a nebude následně vyřazovat.

Mladý zpěvák v jedné ze svých zpovědí během prvního dílu Survivor Česko & Slovensko uvedl, že se přihlásil, aby zjistil, zda je chlap, když už není vojna. Jeho životní zkouška však neměla dlouhého trvání.

Po náročné noci, ve které všichni soutěžící promokli, se u něj totiž dostavily psychické potíže a rozhodnul se ze soutěže sám odstoupit. Podpořila ho z jeho kmene zejména herečka Iva Pazderková, která podle svých slov trpí podobnými problémy.

Drahokoupil musel následně kvůli svému odstoupení snést mnoho nepříjemných komentářů na Instagramu.

Srovnání se zahraničními verzemi

Nutno podotknout, že soutěžící Survivor Česko & Slovensko jsou na tom daleko lépe než účastníci americké či australské verze Survivor. V Česko Slovenské verzi měli účastníci v táboře již vybudovaný podstavec přístřešku, aby nemuseli spát na zemi. V zahraničí si musí přístřešek udělat celý sami od základů.

V naší verzi dostali také soutěžící deky a vítězný kmen první soutěže o odměnu dokonce zápalky. V zahraničních verzích dostávají soutěžící k zapálení ohně křesadlo a deky dostanou někdy maximálně za odměnu po několika týdnech.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz