25. 12. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měli jsme s přítelem ve vztahu zhruba dva roky problémy. Vypadalo to, že se rozejdeme, ale já jsem otěhotněla. Ze začátku to vypadalo, jak strašně se přítel na miminko těší. Opravdu jsem měla za to, že to náš vztah upevní...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měli jsme s přítelem ve vztahu zhruba dva roky problémy. Vypadalo to, že se rozejdeme, ale já jsem otěhotněla. Ze začátku to vypadalo, jak strašně se přítel na miminko těší. Opravdu jsem měla za to, že to náš vztah upevní a všechno bude v pořádku. Vše ale dopadlo úplně jinak a já jsem sama a nešťastná.

Zalekl se odpovědnosti a odešel od nás

Když jsem našeho syna porodila, tak se za ním ani nepřišel podívat do porodnice. Probrečela jsem každou noc, kterou jsem v porodnici byla. Jedinou radost a úsměv na tváři mi dokázal udělat jen můj malinký, který ale pořád spal.

Když mi sestra oznámila, že nadešel čas, kdy se mohu s miminkem vrátit domů, tak jsem se snažila příteli marně dovolat. Nakonec pro nás do nemocnice musel přijet můj táta, který nás dovezl domů.

Viděla jsem doma tu spoušť a znovu jsem byla v slzách

Po příjezdu domů jsem to tam skoro nepoznala, všude byl binec a vypadalo to na velké zapíjení našeho syna. Přítele jsem našla na gauči polonahého a totálně opilého. V naší posteli dva jeho kamarády ve stejném stavu.

Rychle jsem ho vzbudila a chtěla, aby to uklidil. Měla jsem z toho i trochu radost, protože jsem si myslela, že ho zapíjel tak moc a kvůli tomu se nedostavil do nemocnice. Čekala jsem, že jak vystřízliví, tak se o nás začne starat.

Jakmile vystřízlivěl, tak si sbalil věci a odešel

Hned jak se mu podařilo dostat do normálního stavu, tak si zabalil věci a odešel. Při odchodu mi řekl, abych mu napsala, kolik mi má na malého posílat. Ani se na něj nešel podívat. Byla jsem úplně v troskách.

Teď s odstupem času to hodnotím kladně, protože je lepší být sama, než s někým kdo s námi být nechce. Našla jsem si přítele, který bere malého jako vlastního a žijeme spokojený rodinný život.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
8 komentářů