19. 12. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželkou máme asi rok a půl po úžasné svatbě a žijeme spokojeným rodinným životem. Náš osud nese jednu velkou zajímavost, a to naše první setkání. Je nám oběma 27 a známe se již 27 let. Jsme totiž narozeni...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželkou máme asi rok a půl po úžasné svatbě a žijeme spokojeným rodinným životem. Náš osud nese jednu velkou zajímavost, a to naše první setkání. Je nám oběma 27 a známe se již 27 let. Jsme totiž narozeni ve stejný den.

Vidí nás jako dvojčata, ne jako dva manželé

Když spolu cestujeme a někde předkládáme naše cestovní doklady nebo občanský průkaz, tak všude vidí stejné příjmení a stejné datum narození. Berou nás jako dvojčata.

Nedívají se na nás potom moc dobře, když se s manželkou držíme za ruce nebo si dokonce dáme na veřejnosti pusu. Největší udivení bylo vidět na recepčním v tureckém hotelu, který to opravdu vůbec nechápal a nevěděl, jestli naše pasy nejsou náhodou zfalšované.

Proč všude říkáme, že se známe již 27 let?

Nemáme jen to štěstí, že jsme narození ve stejný den, kdy manželka je asi o 3 hodiny mladší. My to totiž máme ještě lepší, protože jsme oba narození ve stejné porodnici a po porodu jsem s manželkou byl dokonce na jednom pokoji.

Naše první setkání po propuštění z porodnice proběhlo asi v 11 letech, kdy jsem přišel na gymnázium do stejné třídy jako moje budoucí manželka. To, že máme narozeniny ve stejný den, jsem věděl po pár týdnech.

Asi o rok později jsem s budoucí manželkou přišel na to, že jsme i ze stejného pokoje. Toto zjištění následně ještě více prohloubilo naše vzájemné pouto, kdy jsme zjistili, že celý život patříme k sobě.

Na svatbě jsem měl i úžasné fotky z porodnice

Díky tehdejšímu kamerovému záznamu se nám podařilo vytáhnout pár pěkných fotek, kdy první den ležíme vedle sebe v postýlkách na jednom pokoji.

Myslím si, že takovou možnost má velice málo manželských párů, kteří si mohou vystavit svoji první společnou fotografii již pár hodin po svém narození. Proto je tato momentka pro nás tolik unikátní.

Přes to všechno jsem velice rád, že jsem o ty 3 hodiny starší, než je moje manželka. Doufáme už jen v to, že náš netradiční příběh bude jednou bavit i naše děti a vnoučata.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz