28. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když mi bylo 25 let, tak jsem se rozešla se svým bývalým přítelem, se kterým jsem byla od šestnácti. Za tu dobu jsem s ním plánovala snad úplně vše. Myslela jsem, že po těch letech přijde spíš žádost o...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když mi bylo 25 let, tak jsem se rozešla se svým bývalým přítelem, se kterým jsem byla od šestnácti. Za tu dobu jsem s ním plánovala snad úplně vše. Myslela jsem, že po těch letech přijde spíš žádost o ruku než rozchod. Myslela jsem si, že budeme pomalu zakládat rodinu, protože už se začalo řešit i naše společné bydlení. Bohužel všechno dopadlo úplně jinak.

Když jsem dostala kopačky, stala se ze mě pomstychtivá mrcha

Po tom, co jsem dostala kopačky, tak jsem se dozvěděla, že už má delší dobu jinou. Opravdu do mě vjela velká zlost a pořád jsem mu to chtěla vrátit.

Ze začátku jsem si vybírala hlavně jeho kamarády s myšlenkou, že se mu to nějakým způsobem donese. Vlezla jsem tehdy do postele všem jeho kamarádům a bylo mi úplně jedno, jestli je zadaný, nebo ne.

Když se na to dívám zpětně, tak jsem byla opravdu hloupá a nikdy už bych to takhle neřešila.

Takhle jsem se chovala asi 3 roky po rozchodu. Přesně takovou dobu mi trvalo, než jsem si uvědomila, že tudy cesta opravdu nevede a že budu muset zase začít žít život naplno, a ne se jen plácat v minulosti.

Přestala jsem střídat kluky, ale moje chování mělo své následky

Asi dva měsíce po tom, co jsem přestala takto divočit, jsem u doktora zjistila, že jsem gravidní. Bylo to pro mě velké překvapení. Hlavně proto, že jsem v tu dobu měla asi 5 kluků. Opravdu to nebylo jednoduché, ale musela jsem si prostě vybrat.

Musela jsem vybrat toho, kdo se stane otcem mého dítěte. Z těch pěti kluků jsem vyloučila dva, kteří byli zadaní. Mezi ostatními jsem vybírala opravdu dlouho. Nakonec jsem si vybrala toho, kdo se mnou byl jako poslední.

Je to velice hodný kluk, který se o nás pěkně stará. Jsem přesvědčená, že jsem vybrala toho nejlepšího. Dokonce už plánujeme další společné dítě.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
4 komentáře