4. 4. 2022
Autor: Magdaléna Novotná
zdroj: Jindřich Nosek / Creative Commons / CC BY-SA 4.0, the sun, idnes.cz, wikipedia

Dlouho očekávaná novinka je tady. Eva Burešová poprvé veřejně prozradila, že čeká dítě se známým kuchařem Přemkem Forejtem. Porotce z MasterChefa i herečka mají každý už jedno dítě z předchozího vztahu, teď se konečně dočkají i prvního společného potomka....

Dlouho očekávaná novinka je tady. Eva Burešová poprvé veřejně prozradila, že čeká dítě se známým kuchařem Přemkem Forejtem. Porotce z MasterChefa i herečka mají každý už jedno dítě z předchozího vztahu, teď se konečně dočkají i prvního společného potomka.

Herečka o těhotenství informovala na Instagramu už před včerejším dílem show Tvoje tvář má známý hlas, kde si střihla s Přemkem duet. Oba novinku následně potvrdili i během show. Osudové na tom je, že právě v tomto pořadu se pár před nějakou dobou seznámil. Chodit spolu začali v roce 2020.

Bude jich pět. „Tam kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas, teď ještě jestli po tátovi nebo po mámě aneb bude nás 5! Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodu můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte. Zdravíme vás a všem posíláme lásku. E+P+S+N+?“ napsala budoucí dvojnásobná maminka.

S gratulací přispěchaly i celebrity. Přímo pod příspěvkem gratulovala páru v komentářích zpěvačka Natálie Grossová, dále autoři knih Dva tátové, účastník MasterChefa Pavel Berky, hudebník Pavel Callta, slovenský moderátor Martin Pyco Rausch, manželka Davida Gránského Nikola a další.

Eva vychovává z předchozího vztahu čtyřletého Nathaniela, její partner má zase z dřívějšího vztahu dceru Stellu. A právě na začínající písmena jmen narážela herečka ve svém instagramovém příspěvku.

Eva, Přemek, Stella, Nathaniel a kdo bude další? Na jméno a pohlaví miminka si musíme ještě minimálně nějaký ten týden počkat.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz