19. 2. 2023
Autor: Michaela Romanová
zdroj: se souhlasem Denisy Pfauserové, the sun, idnes.cz, wikipedia

Oblíbená herečka Denisa Pfauserová, kterou diváci znají z Ulice a Zoo, se zanedlouho stane maminkou. Radostnou novinou se pochlubila na sociální síti Instagram, kde sdílela dojemnou fotografii se svým přítelem Martinem. Spekulace Denisa potvrdila O možném těhotenství Denisy Pfauserové...

Oblíbená herečka Denisa Pfauserová, kterou diváci znají z Ulice a Zoo, se zanedlouho stane maminkou. Radostnou novinou se pochlubila na sociální síti Instagram, kde sdílela dojemnou fotografii se svým přítelem Martinem.

Spekulace Denisa potvrdila

O možném těhotenství Denisy Pfauserové se spekulovalo již nějakou dobu. Její sledující si totiž všimli, že se až nápadně často zakrývá bříško.

Komentáře a dotazy byly tak časté, že Denisa zřejmě musela s pravdou ven.

Dojemný vzkaz na Instagramu

Všechny její sledující překvapil dojemný příspěvek, který na svém profilu Denisa sdílela. Ze společné fotografie obou nastávajících rodičů srší nadšení a těšení se na miminko. Denise to na fotografii moc sluší, nehledě na to, že bříško se jí krásně zakulatilo.

Fotografii doplnila o následující slova: „Nemůžu se dočkat, až Tě poprvé uvidím. Až Tě k sobě přivinu. Až Ti spočítám prstíčky. Až Tě uslyším se smát.“

„Ještě Tě neznám a už vím, že Tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy Ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče. Bublinko naše, vím, že ti dám všechno, co mám a budu se modlit, abys se svojí ztřeštěnou mámou měla svatou trpělivost,” pokračovala Denisa dále s vyznáním ještě nenarozenému miminku.

Pohlaví miminka brzy prozradí

Denisa si těhotenství užívá se vším všudy, přiznala, že se jí o dost zvětšily její vnady, které byly prvním poznávacím znamením těhotenství.

Herečka nemá v plánu pohlaví miminka tajit, brzy uspořádají oslavu, kde se i ona s partnerem dozví, zda přivedou na svět holčičku nebo chlapečka.

Denisa už má za sebou i rozvod

S přítelem Martinem, který se živí marketingem, spolu nejsou ani rok. V roce 2021 si Denisa vzala svého tehdejšího partnera Honzu, se kterým se ale po 4 měsících manželství rozvedla.

Brzy na to představila svého nového partnera Martina, se kterým se za 4 měsíce stanou rodiči.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz