19. 3. 2023
Autor: Markéta Bořilová
zdroj: Markéta Bořilová, the sun, idnes.cz, wikipedia

Ano Onlyfans jsou ty stránky pro dospělé, kde slečny, které se nebojí ukázat, tak ukazují. Někdo ukazuje jen něco, někdo ukazuje vše. Protože jsem dobrodružná slečna, docela ráda provokuju, ukazuju se a nebojím se výzev, řekla jsem si, že...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Ano Onlyfans jsou ty stránky pro dospělé, kde slečny, které se nebojí ukázat, tak ukazují. Někdo ukazuje jen něco, někdo ukazuje vše. Protože jsem dobrodružná slečna, docela ráda provokuju, ukazuju se a nebojím se výzev, řekla jsem si, že to zkusím taky. A nebyla to moc příjemná zkušenost.


Předem bych chtěla říct, že můj dřívější přítel chtěl, abychom si vyměňovali nudes, tj fotky bez oblečení. No proč by ne? Vždyť 18 už bylo a prsa a broskvičku má každá holka, tak co na tom tak tajit. Dost pomohlo i to, že pravidelně chodím do fitka, makám na sobě, chodím i do sauny a od mala v Chorvatsku s našima na nuda pláž. Takže s nahotou u mě no problém.  Přítel – říkejme mu třeba Filip – se se mnou ale po časem rozešel, protože i když jsem brněnskábloncka, tak si Fil našel ještě slečnu blonďatější.

Já se v tom emočně trochu plácala – bez kluka, sama. Tak jsem si řekla, že nejsem tak hnusná a třeba to někdo ocení a v tom jsem si na iDnesu přečetla článeček o tom, jak funguje a co je Onlyfans. Že za zaplacení se kluci mohou podívat na tvůj lechtivější obsah a ty tak dostaneš nějakou korunu na účet. Obrovský rozmach to zažilo v době covidu, kdy možnosti zábavy byly značně omezené.  Tak jsem si řekla, že super – že zkusím, jestli moje nudes fotky pro bývalého budou někoho zajímat. Když Filipa očividně moc nebraly.

Založila jsem teda účet, prošla složitým způsobem ověření, že jsem to fakt já. Celý svůj obličej jsem si musela nechat naskenovat přes speciální aplikaci, navíc vyfotit občanku a svůj obličej s občanku. Po pár dnech ověřování mi napsali, že jsem v pořádku, že jsem prošla a že můžu tvořit.

No teď to bude výzva. Zkusila jsem tedy nahrát pár pikantních foteček, nastavit přiměřenou cenu. Nejsem nějaká pornoherečka, tak jsem to zkusila spíše za symbolický poplatek a na Instagramu dala zmínku o své nové aktivitě. Reakce ale byla rozpačitá – přišla mi spousta nadávek, že jsem prostitutka, že jsem blbka, atd. Pár kluků mi  ale i přispělo a uznalo, že nejsem nejhorší. To mě hodně potěšilo a zvětšilo sebevědomí.  Nicméně Onylfans má docela přísná pravidla a cenzuru a i když na něm nahota běžně je, některé věci jsou zapovězeny. To jsem zjistila pozdě a tak mi  po pár týdnech napsali, že pro příliš nevhodný obsah mě musí bohužel zablokovat a už nemohu pokračovat. No takže tak skončila moje krátká kariéra na Onlyfans!

Nakonec mi velmi šikovný kamarád pomohl s řešením, že můžu dávat cokoliv bez cenzury a jakýchkoliv omezení na jeden konkurenční web, takže si nějakou korunu občas přivydělám. Ale slouží mi to spíše jako zlepšovák sebevědomí, že se líbím, než jako zdroj příjmu. Podle mě se takto vydělat velké peníze nedají a nebo jsem jen nešikovná. Ale jako sociální experinent velmi zajímavá zkušenost.

 

 

Zdroj: Markéta Bořilová, the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář