31. 7. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Nikdy jsem stránky pro dospělé nijak aktivně nesledoval. Neměl jsem na to čas ani pomyšlení. Když jsem otevřel odkaz od kamaráda, tak jsem si jen myslel, že mi poslal nějakou prasárnu pro pobavení a nevěnoval tomu větší pozornost. Několik...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Nikdy jsem stránky pro dospělé nijak aktivně nesledoval. Neměl jsem na to čas ani pomyšlení. Když jsem otevřel odkaz od kamaráda, tak jsem si jen myslel, že mi poslal nějakou prasárnu pro pobavení a nevěnoval tomu větší pozornost.

Několik kamarádů mi poslalo odkaz na stejné stránky

Nejprve mi jeden z mých kamarádů poslal do emailu odkaz na stránky pro dospělé. To jsem uviděl ihned po jejich otevření a dál tomu nevěnoval pozornost. Rovnou jsem to zavřel a na email mu odpověděl, že je prase. Dál jsem na to nereagoval.

Stejný odkaz jsem potom dostal ještě od několika kamarádů, a to už mi začalo být divné. Říkal jsem si, proč mi to najednou posílá tolik lidí, to přece není normální. Rozhodl jsem se tedy na video podívat a nevěřil jsem vlastním očím.

Na videu byla moje snoubenka s několika muži najednou

S přítelkyní spolu žijeme již několik let. Moje přítelkyně vždy vydělávala více než já. Pracovala v soukromém sektoru, kde měla fixní plat a příplatky údajně bokem na ruku. Příplatky měla opravdu velké a já jsem za to byl rád.

Přítelkyně pracovala jako pravá ruka majitele firmy a pod sebou měla několik desítek lidí. Proto mi nikdy nebylo divné, když s výplatou donesla domů ještě dalším 60 – 70 tisíc v obálce.

Já jsem s platem 25 tisíc čistého mohl jen závidět. Jelikož jsem s ní měl před svatbou, tak už byla doma společná kasa. Díky tomu jsem z toho profitoval i já.

Ihned po zjištění jsem na přítelkyni uhodil, ta vůbec nezapírala

Když si to teď vezmu zpětně, tak je mi špatně z toho, že jsem si užíval za peníze, které moje přítelkyně vydělávala tělem.

Dával jsem si potom zpětně souvislosti dohromady a přišel na to, proč bývala tak dlouho do noci v práci a měla tolik pracovních cest. Vše to byl jen omyl a zástěrka pro natáčení filmů pro dospělé. Místo mojí manželky se z ní stala expřítelkyně.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz