20. 12. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Na svatbu jsem čekala opravdu hodně dlouho. Vztah jsem měla s přítelem asi 8 let a poslední dva roky jsem netrpělivě čekala na moment, kdy mě konečně požádá o ruku. Když to udělal, tak jsem byla opravdu šťastná. Byla...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Na svatbu jsem čekala opravdu hodně dlouho. Vztah jsem měla s přítelem asi 8 let a poslední dva roky jsem netrpělivě čekala na moment, kdy mě konečně požádá o ruku. Když to udělal, tak jsem byla opravdu šťastná. Byla jsem tak šťastná, že jsem přehlížela naše časté hádky a jeho sklon k alkoholu.

Týden před svatbou nás čekalo loučení se svobodou. Moje rozlučka byla opravdu fajn, byla jsem velice spokojená, akorát mě trochu ráno bolela hlava. Přítel se vrátil v o dost horším stavu než já. Ptala jsem se ho, jak si užil loučení se svobodou, ale ani to mi nebyl schopen pořádně sdělit.

V den svatby jsem viděla něco, proč jsem si ho nevzala

Asi dvě hodiny před obřadem za mnou přišla kamarádka s tím, že dlouho přemýšlela, jestli mi to má ukazovat nebo ne, ale že bych to asi měla vidět. Ukázala mi video, kde si můj budoucí manžel užívá na stole s barmankou během jeho loučení se svobodou.

Měl k tomu dost diváků v podobě jeho kamarádů. Vjela do mě velká zlost, ale byla jsem ráda, že jsem se to dozvěděla ještě před obřadem.

Musela jsem na to neustále myslet a nemohla jsem to jen tak překousnout. Když jsem s tím nakonec přišla za přítelem, tak se mi ke všemu přiznal a já okamžitě zrušila svatbu.

Byla jsem naštvaná, ale vše bylo nachystané ke svatbě

Na svatbě jsem měla svého dlouholetého nejlepšího kamaráda, o kterém jsem věděla, že je do mě zamilovaný. Je to hodný člověk, který mi vždy se vším pomohl, a tak jsem se rozhodla vzít si jeho. On okamžitě souhlasil, a tak jsem se ještě ten den vdávala.

Reakce některých hostů byla opravdu dost rozpačitá, ale mě to bylo úplně jedno. Za toto rozhodnutí jsem velice ráda, protože žijeme spokojený život a právě čekáme naše první miminko.

Expřítel, kterého jsem si měla původně vzít, skončil jako totální alkoholik, takže jsem udělala opravdu dobře.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz